fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Студентська мафія» на Студентській республіці

Цьогорічний турнір із «студентської Мафії» у рамках 10-ї ювілейної Студреспубліки-2008 стане вже 4-им загальноукраїнським конкурсом, який збере переможців відбіркових етапів “Мафії”, що пройшли в усіх областях України.

28-30 серпня 2008 року в санаторії «Сонячна долина», с. Оленівка, Чорноморський район, мис Тарханкут в криму, проходитиме ювілейний, 10-ий молодіжний мульти-фестиваль «Студентська республіка».

Фестиваль проводиться в областях України з 1998 року. З 2004 року за підтримки Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту проводиться загальноукраїнський фінал, в якому беруть участь переможці регіональних етапів.

Фестиваль проводиться в форматі мульти-фестивалю – окрім основної частини гри, виборів студентського президента та студентського парламенту країни, проводяться суб-фестивалі з квесту, мафії, дебатів, КВК, брейн – рингу, міні-футболу та інших видів молодіжних субкультур, конкурс краси серед студенток «Перша леді».

Цьогорічний фестиваль із «студентської Мафії» стане вже 4-им загальноукраїнським конкурсом, який збере переможців відбіркових етапів, що пройшли в усіх областях України. Орієнтовна кількість учасників професійного чемпіонату в цьому році складе близько 100 учасників, і ще стільки ж візьмуть участь в аматорському турнірі. Окрім того, звичним вже став і конкурс на «кращого ведучого студентської Мафії», який також триватиме в ці дні.

28 та 29 серпня відбудуться півфінали, які визначать топ-десятку гравців, що 30 серпня змагатимуться в фіналі за звання «Кращого гравця Студентської Мафії».

Контакти оргкомітету:

Кавунець Андрій, тел. 8-050-46-120-46, NDLM_Vin@ukr.net.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки