fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-09-2011 / всі теми /  Україна

Студентська країна обрала найгарнiшого, найцiкавiшого та найталановитiшого парубка
Пройшов фiнал Студреспублiки, а це означає, що разом iз цим студентська країна обрала й найгарнiшого, найцiкавiшого та найталановитiшого парубка. Вiдбулося це у День Незалежностi, 24 серпня, ввечерi на головнiй сценi Студентської республiки.
Одинадцять хлопцiв боролися за звання кращого. Вже на першому виходi у стародавньому одязi глядачi мали змогу не тiльки оцiнити гарнi фiзичнi данi хлопцiв, а й дiзнатися з їхнiх вiзиток цiкавi факти з життя.
                                                       
Не полишаючи сцену, хлопцi повиннi були пройти ще одне випробування: iнтелектуальне. Суворе, але водночас гарне i справедливе журi ставило питання одне за iншим, серед яких були i такi: «Чи є у вас дiвчина?», «Яким, на вашу думку, має буди справжнiй чоловiк?», «На що ви пiдете заради коханої?» .
Вiдповiдi було знайдено, журi було задоволене, а конкурс йшов далi.
Наступним був вихiд в образi вiдомої особистостi. Тут конкурсанти проявили свою уяву, та вразили глядачiв своїми костюмами. Зiгрiвав своїми стрiлами Амур iз Хмельницького, розпалював вогонь у серцях Матадор iз Чернiвцiв, бешкетував Чарлi Чаплiн з Донецька, Спартанець з Харкiвщини показав, що країна у надiйних мiцних руках, Буратiно з Одеси нагадав усiм про дитинство, Рембо з Ужгороду – про те,що захистить вiд будь-кого, Трубадур з Полтави створив романтичну атмосферу, Маска з Севастополя принiс трiшки божевiлля на сцену, могутнiсть та рiшучiсть нiс Юлiй Цезарь з Чернiвцiв, спокiй за життя з’явився завдяки Рятiвнику з Кiровограду, а потяг до вiдпочинку – завдяки Джеку Горобцю з Вiнницi.
                                                                                                 

Отже, поки всi присутнi дивувалися вигадливостi хлопцiв, на них очiкував ще один конкурс. На цей раз силовий. Не дивлячись на травми, хлопцi гідно впоралися iз цим завданням, деякi вiджалися вiд пiдлоги понад 70 раз.

Наступними були фотоконкурс i конкурс вiдеопрезентацiй. Для першого конкурсанти приймали участь у спецiальнiй фотосесiї, що вiдбувалася на березi моря. Для другого – знiмали презентацiйнi ролики про себе та свiй регiон.

                                                       

Поки глядачi насолоджувались вiдео та фото, хлопцi готувалися до одного з найважливiших конкурсiв – конкурсу талантiв. Рiзноманiтнiсть творчих здiбностей учасникiв приємно вразила як глядачей, так i журi. Хлопцi спiвали популярнi та авторськi пiснi, грали на саксофонi та гiтарi, танцювали хiп-хоп, брейк-данс та джайв, показували футбек фрiстайл, акторську гру та майстернiсть у бодi-артi.

Ну от пiдiйшов час для визначення переможця, а для такої почесної подiї. Конкурсанти вийшли на останнє дефiле у дiлових костюмах.

                                                        

Пiсля бурхливого обговорення, журi так розподiлило звання:

Мiстер Мужнiсть – Вадим Климчук м.Хмельницький

Мiстер Спритнiсть – Роман Iваницький м. Чернiвцi

Мiстер Оригiнальнiсть – Василь Чебаненко м. Донецьк

Мiстер Фотогенiчнiсть – Святослав Асеєв м.Харкiв

Мiстер Артистизм – Вiктор Курсонiс м.Одеса

Мiстер Екстрим – Костянтин Пуха м.Ужгород

Мiстер Золотий Голос – Дмитро Лузановський м.Полтава

Мiстер Сексуальнiсть – Владислав Явний м. Чернiвцi

Мiстер Кмiтливiсть – Сергiй Iванченко м.Кiровоград

Мiстер Iнтернет – Олексiй Андрушко м. Вiнниця

Мiстер Глядацьких Симпатiй – Дмитро Луньов м.Севастополь

I звання «Мiстер Студреспублiки-2011» здобув Роман Iваницький м. Чернiвцi
                                                                                                

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Якуніна Анастасія