fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Студентська Республіка» знову відчиняє кордони

В нашій країні не так багато соціальних молодіжних проектів, які користуються справжньою популярністю серед студентів. Напевно, найбільш відомий з них – це проект Народно-демократичної ліги молоді «Студентська Республіка».

Цього червня по всіх регіонах України Студреспубліка вже в восьмий раз готується відкрити свої кордони. Не є секретом, що до всіх ректоратів України вже надходять чисельні запрошення студентам прийняти участь у всеукраїнській акції «Студентська Республіка».

Якщо ви студент, то вам, мабуть, уже пощастило бути громадянином цієї молодіжно-студентської Республіки, або ж спостерігати за її життям. Студентам молодших курсів варто повідомити, що саме вони цього року є основною цільовою аудиторією фестивалю.

До Дня молоді протягом двох днів у кожному регіоні України розгортаються наметові містечка. Студентські команди створюють свою Республіку з окремими кордонами, законами, валютою, гімном. Кульмінацією акції є вибори студентського мера, а також партії. Саме вони візьмуть участь у фінальній частині проекту, де найактивніші студенти України обиратимуть нового студентського Президента. Минулорічну гру виграв полтавський студент з Української медичної стоматологічної академії — Бакланов Євгеній, його партія називалась «Партія ініціативної молоді».

Основна задача, яку ставив організатор фестивалю – Народно-демократична ліга молоді, полягала в тому, щоб створити умови, які були б максимально наближеними до реальності: процес виборів і передвиборчої кампанії, це досить серйозна частина фестивалю. Але попри всю серйозність виборів та агітаційної кампанії не потрібно забувати і про веселощі та відпочинок. Під час фестивалю проводитимуться різноманітні конкурси та розиграші, на яких будуть видаватися багато цінних подарунків. Потрібно просто проявити себе, і гарантовано отримати купу призів. Протягом проведення фестивалю буде змонтована сцена, на якій буде весь час проходити концерт, у якому будуть приймати участь як і молоді виконавці так вже відомі усім групи. Фінальна частина фестивалю пройде в АР Крим, де будуть присутні десь біля 40 команд-переможців з усієї України.

Детальну інформацію про участь у фестивалі а також про місце проведення «Студентської Республіки» у твоєму місці шукайте у ВНЗах або ж заходьте на офіційний сайт Студентської Республіки www.studrespublika.com. Усі події, пов’язані з проведенням фестивалю будуть висвітлюватись на телеканалі ТЕТ та на радіо «Європа плюс Україна». Слідкуйте за новинами.

Ти не повинен зволікати можливістю стати відомим усій країні!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-секретар НДЛМ Олена Куклєва