fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
13-07-2009 / всі теми /  Закарпаття

Студенти «забульбєніли» флеш-моб у центрі Ужгорода

12 липня в рамках мульти-фестивалю «Студентська республіка» студенти організували незвичайний флеш-моб в центрі міста Ужгород, який носив також соціальний характер. Ця акція мала три мети: анонсування Студреспубліки, привернення уваги до відродження дитячої залізниці та весела радісна хода, яка піднімає настрій.

На одній з центральних площ міста зібралось близько півсотні студентів і дуючи мильні бульбашки крокували центральними вулицями міста до, на жаль, недіючої дитячої залізниці.

Сама хода центром зайняла біля 30 хвилин, але за цей час багато з ужгородців пригадали дитинство, мильні кульки і охоче приєднувались до веселого натовпу. Тисячі мильних кульок піднялися над вулицями Корзо, Волошина, пл. Театральною. Даруючи людям посмішки, гарний настрій, теплі дитячі спогади, молодь прийшла на дитячу залізницю і спробувала запустити дитячий потяг у власному символічному стилі.

Студенти спробували зіштовхнути потяг в «правильному» напрямку, в напрямку маршруту, яким цей потяг ходив до 2008 року. Як казали організатори, ці зусилля носили символічний характер, вони показали, що студентам небайдуже те, що в місті не працює дитяча залізниця, яка радувала дітей і дорослих з 1947 року і була побудована жителями Ужгорода на тодішніх «суботніках» в 1945 році.

Отож флеш-моб з назвою «Бульбашковий потяг» вдався, приніс ужгородцям позитивні емоції і просто розвеселив Ужгород недільним днем. І студенти сподіваються, що докладені ними символічні зусилля будуть мати позитивний результат у майбутньому, а не розтануть у повітрі, як мильна кулька.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Закарпатської “Студентської республіки-2009”