fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-06-2010 / всі теми /  Полтава

Студенти одного з полтавських вишів на три дні опинилися в іншій країні

Її назва – "Студентська республіка". Тут свій президент, міністри та конституція. Разом з тим, і чимало розваг: нічні вечірки, квести, інтелектуальні ігри. Життя особливого народу на лоні природи в селі Петрівка на власні очі бачили наші журналісти.

Це — особлива країна. Тут свої закони, правила, спосіб відпочинку та навіть власна валюта. Це — «Студентська республіка-2010».

Вишівський етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» зібрав чимало креативної та творчої молоді. Тут можна відпочити, поспілкуватись, пожартувати та… одружитись. Так, як хлопець з жовтою валізою Роман.

Роман, мешканець Студреспубліки-2010

Сьогодні у нас буде весілля тут з дівчиною однією, студентське весілля.

Наречена Романа Олена теж із жовтою валізою, одягнена в чорну весільну сукню. Говорить: розуміє всю серйозність свого студентського шлюбу.

Олена, мешканка Студреспубліки-2010

Ми подаємо заяву з обох сторін. Я і мій майбутній чоловік. Це все проходить природньо, звичайно, лише на території цієї республіки. Це зовсім окрема країна.

Роман та Олена обіцяють виконувати всі подружні обов’язки.

Олена, жителька Студреспубліки-2010

Нам обіцяли дати окрему кімнату. Правда, без замка, але окрему кімнату від всіх.

В іншого мешканця Студреспубліки Євгена зовсім інші плани: як провести три дні на природі в селі Петрівці.

Євген, житель Студреспубліки-2010

Створити команду, розвивати спілкування, розвивати талант, те, що ми вміємо, працювати в команді.

А поки мешканці Студреспубліки водять веселі хороводи на офіційному відкритті, організатори вже обмірковують серйозні справи. Їм треба забезпечити роботою та заробітною платнею кожного студента та провести декілька політичних заходів, серед яких – вибори мера у своїй штучно створеній країні.

Тетяна Бардіна, співорганізатор вишівського етапу Студреспубліки-2010

Тут існує своя конституція, існують свої закони, існують свої міністерства. Самі студенти керують своїм життям і створюють ту країну, в якій вони б хотіли жити.

На території «Студреспубліки» заборонено розпивати спиртні напої та палити. Тут пропагують здоровий спосіб життя. Щоправда, призначений місцевим міністром внутрішніх справ Євген вже затримав студентів, які намагалися пронести на територію їхньої країни пляшки з пивом.

Євген, міністр внутрішніх справ Студреспубліки-2010

У нас є так званий карцер. Це в нас будиночок під номером 10. І студентів, які порушують правила поведінки, ми замикаємо на деякий час.

Мешканці «Студентської республіки» з азартом грають в показову гру «Мафія», відвідують майстер-класи ді-джеїв, місцеві політичні дебати та відриваються «на повну». Тож спати їм навряд чи вдасться.

  Графік проведення регіональних Студреспублік
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: В'ячеслав Джиган