fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-09-2009 / всі теми /  Україна

Студенти обрали свою владу

Студентський президент Ірина Тіщенко і депутати Студентського парламенту, обрані під час мульти-фестивалю "Студентська республіка-2009", готують концепцію із взаємодії студентських мерів і студентських магістратів регіонів України з місцевими органами влади.

Фінальний етап "Студентської республіки-2009" відбувся 21-24 серпня у селищі Заозерне біля Євпаторії. Там зібралось більш як тисяча молодих людей зі всіх куточків України та світу, авторитетні політичні експерти не лише з нашої держави, а й з Росії та США.
 
Формат Студреспубліки незвичайний — це не просто повноцінна країна, яка має усі атрибути незалежної держави (прапор, гімн, закони, гроші та інше), це мульти-фестиваль, який передбачає головне дійство — Стратегічну гру та силу-силенну розважальних та інтелектуальних суб-фестивалів: конкурс краси серед студенток "Перша леді" (перемогла студентка Ірина Чайківська, яка представляла Тернопільщину), квест, флешмоб, "Студентська мафія", фестиваль аматорського відео, "Нічна туса", інтелектуальні ігри, Кубок із КВН та фотоконкурс! Також пройшли DJ-, PJ-паради, "Містер Студреспубліки" та спортивні ігри. І все це за три доби!!!
 
Цього року вперше за всю історію мульти-фестивалю Студентським президентом стала дівчина, студентка Одеського національного економічного університету — Ірина Тіщенко. У склад нового студпарламенту увійшли наступні громадяни "Студентської республіки", які представляють різні регіони України: Кочнєв С., Телеш А., Аширов С., Семізаров С., Андріюк В., Філіпова Н., Рубель А., Синякова А., Афанас’єва О., Башмаков М.
 
Під час фестивалю "мешканці" Студреспубліки у численних дискусіях та різноформатних засіданнях вирішували проблемне питання: "Онтологія українця". Початкові песимістичні настрої та характеристики українського буття до кінця гри змінились розробленими планами щодо перетворення України на процвітаючу країну.
 
Організаторами мульти-фестивалю в цьому році виступили ВМГО "Студентська республіка" та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Міністерство освіти і науки України