fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-05-2009 / всі теми /  Чернігів

Студенти Чернігова нікому не потрібні? Молодь діє!

19 травня в Чернігівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був організований круглій стіл на тему «Розвиток студентського молодіжного руху у м. Чернігові». Ініціатором виступила Чернігівська обласна організація Народно-демократична ліга молоді спільно з Чернігівською обласною організацією «Студентська республіка»

На зібранні були присутні представники органів студсамоврядування вишів м.Чернігова, а також представники громадських організацій, зокрема Голова ЧОО Народно-демократичної ліги молоді Щерба Олександр, Голова міської організації «Батьківщина молода» Володимир Музиченко, представники Чернігівських організацій «Опора» та «Просвіта» Олександр Рись та Наталі Піпкун, а також Головний спеціаліст відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради та водночас представник організації «Клуб інтелектуальної молоді» Валерій Семенець.

У ході обговорення розглядалися стан розвитку молодіжного руху у м.Чернігові та діяльність органів студентського самоврядування. Було розглянуто заходи, які були здійснені органами студентського самоврядування (ОСС) та молодіжними організаціями за учбовий 2008/09 роки.

Під час обговорення було констатовано проблеми у діяльності ОСС, зокрема низька активність та зацікавленість молоді,  а особливо відсутність активних представників на молодших курсах.

Також розглядалася ситуація у обласній студентській раді, діяльність якої останнім часом була не на найвищому рівні, тож представники облстудради констатували переформатування діяльності ради та сподівання на більш активну роботу органу.

В результаті зустрічі було підтримано пропозицію Голови ЧОО НДЛМ Щерби Олександра про активізацію діяльності студентів завдяки реалізації проекту «Студентська республіка» у рамках якого планується поетапне залучення студентства до організованого студентського руху, більш активна співпраця між собою та с органами місцевої та державної влади.

 

Додатки: 

1. Концепція розвитку молодіжного руху у м.Чернігові та Чернігівській області на базі проекту «Студентська республіка».

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако