fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-02-2008 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Студент року змінює світ на краще

12-13 квітня 2008 року у м. Полтаві має відбутися фінал Першого всеукраїнського конкурсу «Студент року-2007». Учасникам треба буде не багато-не мало, а змінити світ!


 


Організаторами конкурсу виступили: ВМГО «Студентська республіка», ВМГО «Народно-демократична ліга молоді», Інститут демократичного суспільства за сприяння Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.


 


Саме в Полтаві цей конкурс народився вже більше 10 років тому.


 


Учасниками стануть переможці 14 регіональних етапів конкурсу. Кожен із них на регіональному конкурсі показував свої вміння в різних сферах студентського життя, презентували себе і свої навчальні заклади, гарно вчився, навчав інших та отримав визнання з боку журі. Тому всі вони є гідними перемоги.


 


Критерії оцінювань в кожному регіоні визначались різні, тож Студент року кожного з регіонів має свої переваги.


 


В рамках Всеукраїнського конкурсу перед учасниками поставлено нелегку задачу – «Подумати над тим, як змінити світ, та перетворити цю ідею на дію!». Часу на виконання цього завдання обмаль – ледь більше місяця. Полегшує завдання лише те, що не має ніяких рамок шляхів вирішення цього завдання – від організації благодійних акцій до збору сміття чи піклування про хворих, від свого двору до всієї України. Для оцінювання цього конкурсу основними критеріями є важливість та дієвість заходів, складність обраної проблематики та кількість залучених ресурсів до цього заходу.


 


Таким чином, не дивлячись ні на що, кращим студентом України стане той, хто не тільки вміє пристосовуватися в цьому світі та використовувати свої вміння, а й той, хто може і хоче змінити навколишній світ на краще.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба проекту «Студент року»