fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
05-12-2008 / всі теми /  Україна

Студент року: не тільки яскравий і розумний, але і соціально-відповідальний!

    Переможці регіональних етапів конкурсу "Студент року-2008" приступають до реалізації на практиці суспільно-корисних проектів.
    Вже в 11 регіонах України визначені "Студенти року" цих регіонів. На черзі — решта територій: графік проведення регіональних конкурсів — графік проведення регіональних конкурсів.    Усі переможці стануть учасниками фінального етапу Другого 

всеукраїнського конкурсу "Студент року-2008", який планується провести вже у 2009 році. А поки що "Студенти року" мають реалізувати кожний у своєму регіоні суспільно-корисний проект.
    Організатори конкурсу вважають дуже важливим, щоб українські студенти були не лише розумні, вчилися на відмінно, розвивалися творчо, займалися спортом, але і займали активну громадянську позицію, приймали участь у роботі громадських організацій, реалізації молодіжних проектів, діяльності студентського самоврядування. Саме тому невід’ємною частиною всеукраїнського конкурсу "Студент року" є підготовка та реалізація його учасниками соціальних, суспільно-корисних проектів.
    Отож, необхідно розробити новий проект — план дій, щодо зміни життя на краще, виконати всі пункти плану та підготувати звіт про реалізацію.
    Жодних рамок шляхів вирішення цього завдання – від організації благодійних акцій до збору сміття чи піклування про хворих, від свого гуртожитку до всієї України. Основними критеріями виконання завдання є важливість і дієвість заходів, складність обраної проблематики та кількість залучених людей і ресурсів до цього заходу.
    Обов’язковою буде наявність фото-звіту (краще ще й відео) та презентації для представлення глядачам і журі під час фіналу проекту.
    Таким чином, кращим студентом України 2008 року стане людина, яка має активне позитивне мислення та власними силами і практичними діями спроможна змінити світи на краще.

    Організаторами Другого всеукраїнського конкурсу "Студент року-2008" є чотири поважні громадські структури — ВМГО "Студентська республіка", Інститут демократичного суспільства, Народно-демократична ліга молоді (НДЛМ) та Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун). Організаційне сприяння проекту надають Мінсім’ямолодьспорт і Міносвіти.

  Прес-служба конкурсу "Студент року-2008"


Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Запша Роман