fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Студенська Республіка-2007 бере старт

В День Незалежності 24 серпня о 14:40 вже вчетверте відкрив свої двері мультифестиваль “Студенська Республіка”, аби черговий раз обєднати активну студенську  молодь і разом будувати незалежну студенську державу на узбережжі Кримського моря на молодіжній базі відпочинку “Зірковий берег”, що біля міста Севастополь.

Окрім традиційного свята молоді і незалежності, цього року святкуємо і перший юбілей НДЛМ: Народно-демократичній Лізі Молоді перевалило за перший десяток. З 10-ти років існування організація присвятила 9 проведенню “Студенської Республіки”, виховуючи сучасних молодіжних лідерів. Тобто цьогорічний захід можно вважати такою собі репетицією святкування 10-річчя Студреспубліки наступного року.

На жаль, репетиція розпочалась з проблем поселення, реєстрації і харчування. Харків, Миколаїв, Полтава та деякі інші міста, що приїхали рано-вранці на сході сонця, мусили чекати мінімум годину, аби поселитися, оскільки поселення на цьогорічній Республіці відбувається виключно після реєстрації учасників, а реєстрація не почалась до 8 годині, коли черга склала десь півтори сотні чоловік. І все б добре, аби раптово не виявилося, що єдиний принтер не витримує навантаження і постійно перегрівається, а також, що загублено реєстраційні форми третини команд… Останнє мало б вилитися в штрафи учасникам в якості подвоєння суми внеску за участь в субфестивалях.  Обурення команд і небажання переплачувати через недбалість регіональних оргкомітетів, які несли відповідальність за подання списків зазделегіть, і організаторів, які не освітили інформацію про те, хто подав анкети, а хто ні на сайті Студреспубліки, як було домовлено на оргкомітеті, значно сповільнило процесс реєстрації і загрожувало затримати і офіційне відкриття, на яке був запрошений в минулому депутат України Олег Петров. В кінці кінців втомлені неймовірною спекою, організатори почали реєструвати всіх без будь-яких штрафів. І все одно процесс реєстрації, який планувалося закінчити опівдні першого дня, тривав до сьомої години вечора і продовжиться завтра зранку.

Стомлені сонцем, голодом  і нескінченим очікуванням, громядани ледве-ледве збиралися семінари і тренінги. Тим не менш участь у першому турі дебатного турніру та турніру з брейн-рінгу республіканці взяли. В чемпіонаті з брейн-рінгу узяло участь 7 команд. В напруженій і чесній боротьбі переможцем стала команда «Бугага» з Одеси. Друге місце за командою «Капітан Джек» з Житомира. На третьому місці команда «Щастя» з Харкова.

Результати першого етапу дебатного турніру Олена Могилко побажала поки що не розголошувати. Відомо лише, що Джеффри та Євген Криницький провели майстер-класи по парламенським дебатам. Потім почалась гра, в якій безпосередню участь узяли 8 команд та ще 2 були глядачами.

О десятій годині розпочався довгоочікуваний перший півфінал турніру з «Студенської Мафії». Всього було зареєстровано 33 учасника. За словами головного мафіозі Студреспубліки Андрія Кавунця, грати будуть до ранку. Тож дізаємось про те, “хто ж мафія” на початку другого дня Студреспубліки.

25 серпня на громадян Студреспубліки очікують:

·         квест

·         семінари та тренінги

·         конкурс краси “Перша леді”

·         турнір з пляжного волейболу та футболу

·         дебати

·         боді-арт

·         своя гра
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Горбатко