fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-06-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

СтудРеспубліка – країна мульти-фестивалю!

Студреспубліка-2006 пройде як перший у країні мульти-фестиваль молодіжних субкультур. В епіцентрі, як завжди, гра у вибори, а навколо – море змістовного дозвілля та студентських розваг.

Так вирішила Рада НДЛМ і всеукраїнський оргкомітет проекту «Студентська республіка-2006» на чолі з Головою Народно-демократичної ліги молоді Володимиром Крутьком.
Свіжі новини: цього року фінальна частина відбудеться знову в Криму (конкретне місце – сюрприз!), але не наприкінці липня, як це було два останні роки, а до Дня Незалежності – у 20-х числах серпня.

До уваги регіональних студентських лідерів: вирішено обов’язково залучити до підготовки та проведення регіональних етапів учасників Фестивалю 2005 року під м. Євпаторія, депутатів Студентських магістратів і Студентських мерів регіонів.

Щодо мульти-фестивалю, то це кілька фестивалів, які відбуваються в одному місці і в один час. Плануються наступні фести: всеукраїнський квест-фестиваль, змагання з екстрим-спорту та пляжних видів спорту, гра «Мафія», Лабораторія гуманітарних технологій та інші.
Звичайно, центральна подія фестивалю – організаційно-діяльностна гра у вибори Студентського президента та парламенту за участі переможців регіональних етапів СтудРеспубліки-2006.

За детальною інформацією, пропозиціями щодо допомоги в проведенні СтудРеспубліки як на національному рівні, так і на місцях, звертатися до всеукраїнського оргкомітету: 8-044-522-82-98, 8-050-380-84-15, е-пошта: center@ndlm.org.ua .

Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998 р., а з 1999 р. «Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. З 2002 року проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004 року проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Альона Куклєва