fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-05-2013 / всі теми /  м. Київ

Стратегувати стане модно?

24 травня 2013р. відбувся молодіжний форум «Новітній інтелект України», під час якого були нагороджені лауреати та переможці однойменного конкурсу, а також виступили Павло Вікнянський та Олександр Щерба. Вони розказали про роботу над Стратегією-2050 для України.

Всеукраїнський конкурс «Новітній інтелект України» проводився вже всьоме. Його головними організаторами є Міжнародний благодійний форум «Україна 3000». Студреспубліка  традиційно бере участь у заключному етапі конкурсу у форматі молодіжного форуму.

Цього року, за задумом організаторів, у рамках «круглого столу» на тему «Як залучити  «новітній інтелект» до формування траєкторії розвитку України» під час форуму мали виступити провідні молодіжні лідери, які зараз роблять перші кроки у, так би мовити, серйозній політиці та декларують прагнення до проектування розвитку країни. На жаль, із числа запрошених лідерів середовищ, «дійшла» до заходу лише половина: окрім представників Студреспубліки, також Олександр Солонтай та Ігор Харченко.

Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський у своєму виступі підкреслив той факт, що в зв’язку з кризою, яка все більше поглиблюється, нарешті представниками політичного істеблішменту стало більше уваги приділятися необхідності стратегування розвитку майбутнього України, заявляти про стратегування, проектування країни стає модним. Проте дуже важливо по-справжньому, фахово та сміливо підійти до даної роботи, не політизувати її, інакше імітація стратегічної роботи на державному рівні призведе до ще гірших наслідків, ніж її відсутність. Вікнянський розповів про роботу над Стратегією-2050 для України та підсумки проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього». Він запросив молодих активістів та інноваторів долучатися до подальшого опрацювання Стратегії-2050, вже по кластерам, по напрямках.

Один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, звертаючись до переможців проекту, відмітив, що майбутнє для України можливо лише, якщо ми збережемо віру в себе та країну, будемо проактивними, працюючи, займаючись громадськими справами, тобто відчуватимемо себе справжніми громадянами, адже Україна є Республікою, що значить в перекладі з латини «спільна справа».

Загалом, аудиторія в Будинку вчителя у Києві, де проходив захід, зібрала понад 50 осіб, серед яких були колишня Перша Леді  України Катерина Ющенко, керівник аналітичної агенції «Українська марка» Олександр Олійник, президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук, голова правління МБФ «Україна 3000» Марина Антонова.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки