fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-05-2010 / всі теми /  Україна

Стратегія-2050 врятує Україну!

Перше враження від результату оргдіяльнісної гри «Стратегія-2050 для України» у когось викликає посмішку, у когось — повний абсурд, а хтось каже, що це прекрасно. Але для гравців і, власне, авторів цієї стратегії, це єдиний інструмент нашого з вами щасливого майбутнього і найкращий шлях до нього. Жодні уявлення про майбутнє не можуть бути реалізовані, якщо не повірити в себе та свої сили, у спроможність зробити ВЧИНОК, і не один, на користь своєї Батьківщини.

 

Як учасник створення цього документу, а точніше — координації роботи над його створенням — я дуже щасливий, що учасники гри справді вірять у те, що Україна в 2050 році не просто існуватиме, а посідатиме лідируючі позиції в світі не лише в агропромисловому комплексі, але й в авіації та космічній промисловості, інформаційних технологіях та інших пріоритетних сферах. Загалом, “Стратегія-2050 для України” передбачає план розвитку країни як суверенної держави і акцентує увагу на переформатуванні індустрії розвитку надтехнологічних (перш за все космічних) галузей.

 

Спираючись на досвід інших країн та досвід світових корпорацій, можу із впевненістю сказати, що якими б ілюзорними та неймовірними не здавалися погляди у майбутнє, воно буде таким, яким ми його побачимо і сплануємо. А віднайти шлях – не проблема, що й довели гравці під час розробки стратегії. Отож, закликаю усіх небайдужих українців не просто повірити в щасливе майбутнє, а й слідувати стратегії його розвитку, створювати власні стратегії свого життя і розвивати нашу державу!

 

 

 

 

обговорення на форумі Студреспубліки

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Руслан Хасанов, керівник ігротехнічної групи