fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-06-2014 / всі теми /  Україна

Стратегія-2050 для України: працюємо далі

11 червня 2014р. у Києві, у приміщенні Київського міського Будинку вчителя, пройшов черговий національний форум «Новітній інтелект України». Під час нього відбулася публічна презентація конкурсних робіт фіналістів VIII Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» та визначення його переможців і призерів. Студреспубліка виступила партнером щодо теми: «Стратегія-2050 для України: бачення в сфері освіти, науки, промисловості, сільського господарства, соціальних технологій».

За результатами публічного захисту конкурсних робіт та на підставі голосування членів Національної конкурсної комісії та голосування фіналістів, Національна конкурсна комісія  затвердила перелік переможців
VІІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України».

Студреспубліка виступила тематичним партнером конкурсної роботи на тему:
«Стратегія-2050 для України: бачення в сфері освіти, науки, промисловості, сільського господарства, соціальних технологій». Лауреатом став Денис Соловій, учень Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості. Переможець в якості подарунку отримав можливість безкоштовної участі в фіналі Міжнародної програми «Студентська республіка-2014» на узбережжі моря.

Отже, ми і надалі залучатимемо все більше студентської, учнівської молоді й інших категорій громадян до роботи над Стратегією-2050 для України. Це надзвичайно важлива робота, бо, як показують теперішні події, без серйозного стратегування майбутнього — Україна від Карпатських і до Кримських гір у величезній небезпеці.

Конкурс тривав із 1 жовтня до 15 лютого 2014р., складався з чотирьох номінацій – прикладні дослідження з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми), бізнес-ідеї, соціальні проекти та конкурс наукових робіт «Спудейські есеї». Загалом на конкурс надійшло 353 роботи.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки