fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
09-10-2013 / всі теми /  Україна

Стратегія-2050 для України: наповнюємо змістом

З 1 жовтня 2013р. стартував VIII Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України». Організаторами є аналітична агенція «Українська марка». Тематичним партнером конкурсної роботи на тему: «Стратегія-2050 для України: бачення в сфері освіти, науки, промисловості, сільського господарства, соціальних технологій» виступає Студреспубліка.

До участі в конкурсі запрошуються молоді дослідники, підприємливі та соціально активні люди, небайдужі до майбутнього України, вік яких не перевищує 35 років.

Конкурс складається з чотирьох номінацій:

1. конкурс прикладних досліджень із гуманітарної й економічної тематики (на задані організаторами теми);
2. конкурс бізнес-ідей;
3. конкурс соціальних проектів;
4. конкурс наукових робіт «Спудейські есеї».

Конкурс прикладних досліджень проводиться у трьох вікових категоріях:

перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій;
друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації;
третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.

Для участі у конкурсі прикладних досліджень потрібно підготувати роботу на одну із тем, які вказані в оголошенні про конкурс.

Студреспубліка виступає тематичним партнером конкурсної роботи на тему: «Стратегія-2050 для України: бачення в сфері освіти, науки, промисловості, сільського господарства, соціальних технологій». Ця тематика є продовжденням роботи над Стратегією-2050 для України, драфт якої був розроблений під час проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього» (2013р.).

Конкурсанти мають право подавати роботу в декількох конкурсних номінаціях і не обмежується кількістю тем для дослідження. Конкурсні роботи можуть подаватися у співавторстві.

Переможці у кожній віковій категорії та конкурсній номінації нагороджуються дипломами й отримують матеріальну винагороду відповідно до зайнятого призового місця.

Останній термін подання усіх конкурсних робіт – 15 лютого 2014р.

Конкурсна робота та заповнена анкета учасника конкурсу надсилається виключно в електронній версії (текстовий редактор MS Word 97-2003) на адресу: konkyrs_NIU@ukr.net

Детальніша інформація за тел.: (050) 955-55-27, (067) 495-54-27, email: konkyrs_NIU@ukr.net або на сайтах: www.novi.org.ua й офіційному сайті Студреспубліки.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки