fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
02-06-2009 / всі теми /  м. Київ

Столиця готується до виборів студентського мера!

Цьогорічний мульти-фестиваль "Студентська республіка" у Києві відбудеться у парку «Дружби народів». Саме в цьому мальовничому місці планується проведення ряду субфестивалей, головною метою яких є об’єднання студентської громади в одну-єдину маленьку країну з власними законами, зі своїми органами управління та навіть з ексклюзивною грошовою одиницею.  

Головне завдання учасників – вибори київського студентського мера, який згодом представить місто на всеукраїнській Студреспубліці. Але ж не політикою єдиною живуть столичні студенти… Квести, «Мафія», конкурс краси, дискотеки, спортивні ігри – все це чекає тих активістів, які стануть громадянами студентської країни. 

Бажаючі мають унікальну можливість на три дні стати професійними журналістами. Зйомки телерепортажів, запис на радіо… Хіба не про це ти мріяв все життя? Тоді негай часу, збирай друзів — і гайда на Студреспубліку!

Анкета учасника.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр Київської "Студентської республіки-2009"