fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
11-11-2007 / всі теми /  Україна

Стипендією президентського фонду Україна нагороджено переможців міжнародної олімпіади з математики та інформатики

 9 листопада 2007 року у приміщенні президентського фонду "Україна" відбулася церемонія нагородження переможців міжнародної олімпіади з математики та інформатики.

 

Урочисту зустріч розпочав Леонід Данилович Кучма зі словами привітання на адресу переможців. Ними стали Радченко Данило (Київ), Медвідь Володимир  (Львів), Міщенко Павло  (Донецьк) – золоті призери. Срібним призером судилося стати Богданському Віктору  (Київ), а бронзу завоював Ніколаєнко Станіслав  (Донецьк). Ці хлопці виявилися найрозумнішими в області математики.

 

Переможці міжнародної олімпіади з інформатики: Рейтер Данило  (Київ) – золотий призер, Коротков Андрій  (Київ) здобув срібло, а бронзу розділили між собою два переможці Симоненко Руслан та Джумініязов Рустам  (Кіровоградська область).

Леонід Данилович особисто кожному з них подарував стипендію від президентського фонду "Україна".

 

Призери ділилися своїм секретом успіху. Вони зазначили, що треба працювати, читати необхідну літературу, цікавитися новинками в досліджуваній області знань, і тоді буде перемога. Крім, плідної праці необхідний також ентузіазм.

 

"Саме головне відчувати підтримку з боку рідних, друзів, і ти будеш впевнений у тому, що рухаєшся у правильному напрямкові і результати твоєї праці знадобляться людству у майбутньому", — впевнений один із призерів міжнародної олімпіади.

 

Тож вітаємо переможців та бажаємо завоювати ще не одне призове місце!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Краєва, ВМГО Студентська республіка