fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
16-02-2011 / всі теми /  Україна

«Стіна любові»

Як відомо, одним із традиційних проектів, які реалізуються вже більше десятиліття по всій країні, НДЛМ і Студреспублікою — є акції до дня Св. Валентина “Стіна любові”. До вашої уваги, пропонуємо дізнатися як пройшов захід у деяких із регіонів.

Чернігів:

Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. “Студентська республіка” не змогла оминути цю подію.

14 лютого у багатьох вищих навчальних закладах міста Чернігова провели акцію, метою якої було подарувати студентам чудовий настрій і відчуття закоханості. У кожному вузі було здійснено розповсюдження валентинок з емблемою студентської республіки у найбільших місцях скупчення молоді. У ЧНТУ волонтери-амурчики дарували валентинки і свої посмішки як студентам, так і викладачам біля гардеробу, в їдальні, на сходах…Всіх настільки заполонило свято своєю щирістю, що привітальні листівки розійшлися за кілька годин.

У ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка студенти прикрасили повітряними кульками приміщення вузу, організували музичний супровід для більш емоційно-піднесеного настрою і дарували валентинки на кожному факультеті. Також організували розважальну програму з конкурсами та подарунками. З самого ранку в холі центрального корпусу всі бажаючі пари могли взяти участь  у церемонії “таємного вінчання”. Наприкінці дня відбувся святковий концерт.

Миколаїв:

Тренінг "Любов — енергія життя" — захід у рамках проекту «Чарівний тиждень любові в Миколаєві», організованого Миколаївською ФРІ за підтримки Студреспубліки.

На тренінгу студенти змогли:

• Досліджувати свою здатність любити, можливості її розвитку

• Довідатися секрети взаємодії Чоловічого й Жіночого, способи одержання й дарування любові

• Навчитися відрізняти здоровішу, зрілу любов від невротичної, залежної

• Спробувати не властиві тобі "мови любові"

• Усвідомити вплив власної концепцій любові на міжособистісні відносини

Тренінг відбувся 19 лютого в Молодіжному центрі.

Львів:

Щодо Львову, то тут захід відбувся на досить позитивній ноті, адже з року в рік до святкування “найсолодшого” дня року прєднується не тільки млодь та студенство, а й більш доросла аудиторія. Тож цього року львівський актив вирішив дарувати людям радість прямо на вулиці. Валентинки з привітаннями презентували звичайним перехожим, що, як завжди, спішили у своїх справах.

Чи можна повірити у те, що звичайна вітальна листівка, може принести людям таку кількість позитиву, радості, посмішок!? Так, звичайно. Ніхто не залишився осторонь. Усі в цей святковій день отримали свій, хоча й паперовий, але шматочок щастя!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Жулай