fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-02-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

«Стіна кохання» — як це було в Полтаві

В переддень найромантичнішого свята – Дня всіх закоханих, у Полтаві, як і в більшості інших регіонів країни було встановлено імпровізовані «Стіни кохання», на яких усі бажаючі мали змогу привітати зі святом та висловити свої почуття, отримати святкову брендовану «валентинку» [+ відео].

До акції «Стіна кохання» долучилися 7 вишів м.Полтави. Протягом дня у цих вишах відвертими та щирими привітаннями наповнювалися «Стіни кохання», проходили різноманітні конкурси: на краще освідчення в коханні, спритність закоханих пар, краще побажання та ін. Переможці розважальних конкурсів отримали подарунки від партнера всеукраїнської акції Procter&Gamble.

  

Фінальна «Стіна кохання» м. Полтави у другій половині дня розмістилася у ТРЦ «Київ» — улюбленому місці відпочинку молоді, де ще більша кількість мешканців нашого міста змогли долучитися до акції. І знову маркери безперервно виводили слова любові коханим, близьким, рідним і звичайно улюбленій Студреспубліці.

 

На завершення заходу було розіграно подарунки від ТРЦ «Київ» і Procter&Gamble серед учасників акції, які найкраще пояснили свою любов до Студреспубліки та правильно відповідали на запитання з історії Студреспубліки.

  

Люблю Студреспубліку за те, що вона робить мене справжньою Людиною – свідомою! освіченою! вихованою!

«Стіна кохання» об’єднує українців
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Любов Шах