fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-08-2009 / всі теми /  Україна

Стартував щорічний Чемпіонат України з флешмобів

На початку серпня стартував щорічний Чемпіонат України з флешмобів – SR Flashmob Championship-2009, який проходить під егідою Міжнародної програми «Студентська республіка».

Впродовж 20 днів українська молодь змагатиметься у оригінальності, кмітливості, організаційних навичках та здатності шокувати публіку. Ті, кому це вдасться найкраще — отримають звання Флешмоб-чемпіона України та неабиякий приз – домашній кінотеатр від організаторів дійства.

Нагадаємо, що Україна – це єдина держава у світі, де проводиться такий чемпіонат. Незважаючи на те, що флешмоби вже давно стали частиною молодіжної культури по всій земній кулі, зважитися на те, щоб підняти це захоплення на такий рівень, змогла тільки українська молодь.
 
Першим естафетну паличку підхопив Донецьк. Місцеві моббери показали неабияке шоу, влаштувавши справжнє полювання на… кавуни. Справа в тому, що цього року учасникам запропоновано у своїх мобах підіймати соціальну тематику. Ось молоді донеччани таким чином і спробували привернути увагу спільноти до проблеми наявності великої кількості кавунів з високим вмістом нітратів на місцевих ринках.
 
Додамо, що очолює журі Чемпіонату до якого входять чимало відомих людей: політиків, громадських діячів, зокрема голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, Голова НДЛМ, голова оргкомітету Студреспубліки-2009 Павло Вікнянський, куратор суб-фесту флешмобів Олександр Довгопол.
 
Отже приєднуйся! Не втрачай свого шансу стати найкращим!
 
Офіційні правила Чемпіонату шукай тут /forum/viewtopic?t=2859
 
Довідка. Флешмо́б (читається як флешмоб, від англ. flash mob — flash — спалах; мить, мить; mob — натовп, переводиться як «спалах натовпу» або як «миттєвий натовп») — це наперед спланована масова акція, в якій велика група людей (моббери) раптово з’являється в суспільному місці, протягом декількох хвилин люди з серйозним виглядом виконують наперед обумовлені дії абсурдного змісту (сценарій) і потім одночасно швидко розходяться в різні боки, як ні в чому не бувало.
 
Контакти:
Куратор чемпіонату Олександр Довгопол
8-093-745-90-90Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки