fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Справжні політики народжуються на Студентській Республіці

Українська молодь грає у велику політику. Учасники проекту "Студентська республіка" моделюють свій варіант владної вертикалі під Севастополем.

 

Запросили туди і колег із Грузії та Росії. Пристрастей тут не менше, ніж у справжній політиці. Є тут свої “нашоукраїнці”, “бютівці”, “регіонали” та інші.

 

Як виглядатиме українська політика – точно можуть змоделювати учасники проекту “Студентська республіка”. Для цього вони збираються вже вчетверте. До сього впродовж року бавляться в політику: ведуть перемови та підкилимні грища, складають програми та плани.

 

Республіка завжди попереду реальної політики. От і тепер там готуються до виборів Президента. Цікаво, що так було і 2005-ого, коли юнацтво змоделювало такий розвиток подій, який нині переживає справжня влада. Був і розпад помаранчевих, створений образ антикризової коаліції, а закінчилося все розпуском парламенту. Тепер "Студентська республіка" вже долає кризу.

 

Павло Краснобрижний, президент "Студентської Республіки": “На предыдущей республике был такой процесс, когда собрался парламент, и парламент очень долго не мог определиться. Это было в шуточной форме. Они бегали с брызгалками, брызгали друг друга. Ну очень долго не могли определиться, и был такой процесс, что их могли уже распустить. В итоге все таки договорились”.

 

Цікавляться проектом і нинішні політики. Приїздять за новими ідеями. Кажуть, гарна тут кузня кадрів.

 

Людмила Супрун, лідер “Блоку Людмили Супрун”: "Для того, чтобы стать лидером, нужно сначала пройти в своей среде эти испытания. И когда ты там завоевал доверие, когда ты там нашёл друзей, тогда ты имеешь право идти в большую политику”.

 

Найбільша інтрига “Студентської республіки” вибори президента. Чи втримає попередній керівник своє крісло стане відомо за кілька день, коли 1200 студентів визначаться зі своїми симпатіями.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Новий канал