fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-04-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Закарпаття

Справедливий конкурс краси «Міс Всесміх-2010»Перший справедливий конкурс краси "Міс Всесміх-2010" відбувся в Закарпатському облмуздрамтеатрі 7 квітня. Шоу за підтримки Студреспубліки проводилося в рамках проекту "Закарпатська гуморина" і було, по суті, пародією на численні конкурси краси, які останнім часом проводяться в Ужгороді.

Майже місяць 12 учасниць конкурсу працювали під керівництвом хореографа ССТ "Бліц" Іштвана Федьо, який виставив дівчатам чотири виходи. В першому виході конкурсантки постали перед глядачами в різних образах, від сніжинки до борця-сумоїста. Наступний вихід в стилі ретро мав назву "Бабусина антресоль". Дівчатам була дана задача покопатись в бабусиній шафі та одягти найкраще з того, що не з’їла моль.

 

Далі був інтелектуальний конкурс, який зазвичай є родзинкою всіх конкурсів краси, а після нього – вихід в купальних костюмах. Цей вихід також був незвичним, адже учасницям було запропоновано одягти не звичайне міні-бікіні, а будь-який костюм, в якому можна купатись. Тут були і рибалка, і русалка, і пляжні продавщиці пива і насіння, і навіть рятівниця з Малібу. Завершував конкурсну програму вихід в ранкових сукнях. Завдання було простим – показати, на що перетворюється вечірня сукня під ранок.

 

Між виходами конкурсанток публіку розважав квартет ведучих та різні виконавці. Глядачі побачили танці від Студії сучасного танцю "Бліц" і пародію на цей колектив, послухали пісні у виконанні Віктора Паппа, Степана Гіги-молодшого, Миколи Жолтані, Петра Шинкаря з Кушниці, посміялись над жартами збірної команди КВН УжНУ "Тяп-ляп", чемпіона Закарпатської ліги КВН. Сенсацією став виступ дуету співаків-ромів з Середнього. Ці музиканти добре відомі ужгородцям, їх виступи часто можна побачити на вулицях міста, але на сцені вони співали вперше.

 

Завершувала свято церемонія нагородження. Кожна з учасниць отримала призи від спонсорів, а також титул і стрічку. Титули, як і сам конкурс, були веселі, а саме:

"Міс Посмішка" – Наталія Шваб
"Міс Сонечко" – Вероніка Бреза
"Міс перша общага" – Ірина Карабиньош
"Мыс Доброй Надежды" – Надія Кікоть
"Міс Тахікардія" – Тетяна Бонь
"Miss FIFA" – Діана Землюк
"Міс Зіна" – Наталія Засухіна
"Міс Галактика" – Тамара Увіна
"Miss Kosice" – Марина Оганесян
"Міс Стиль" – Сильвія Лупір
"Міссіс" – Олександра Когут
"Miss Peace" – Клара Берец

А далі перейшли до офіційних титулів. Переможницю в номінації "Міс фото" оголосив офіційний фотограф заходу Карл Смутко. Нею стала Олександра Когут. Титул "Міс глядацьких симпатій" виборола Іра Карабиньош, "II віце-міс" стала Марина Оганесян, "1-ю віце-міс" – Діана Землюк, а перемогла в конкурсі "Міс Всесміх-2010" актриса драмтеатру Наталія Засухіна. Разом з короною переможниця отримала "романтичний вікенд на двох у селі Гукливе Воловецького району олінклюзів".

Конкурс "Міс Всесміх" було проведено за підтримки Управління у справах культури, сім’ї, молоді та спорту Ужгородської міської ради, мережі "Зіна 0-24" та Миколи Жолтані.

Організатори:
ВМГО “Студентська республіка”
Закарпатська ліга КВН
Корпорація свят "Не ПоНяЛ"
Кафедра туризму УжНУ
Туристичний інформаційний центр Закарпаття.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ЗОО ВМГО «Студентська республіка»