fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-09-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Спортивні ігри — не професійні, але дуже захопливі

Спортивні ігри на фіналі Студреспубліки пройшли успішно, і це головне. Учасникам довелося скуштувати всі принади професійного спорту: кліматичні умови, виснаженість, травми, помилки суддівства. Але студреспубліканці справжні міцні горішки, вони проявили неабиякі лідерські якості, групову роботу, жагу до перемоги та любов до своїх малих батьківщин.

На змаганнях із міні-футболу з найкращої сторони себе показали  такі команди, як «Файне місто», «Волиняки», «Реальні кабани». Переможці змагань — «Скорость-Крендель», м. Кіровоград. Особливо хотілося б звернути увагу на команду «Світле» з м.Вінниця, за яку виступала гарна дівчина, що не злякалась грати з хлопцями та дала їм перцю (на її рахунку 3 м’ячі).

У пляжному волейболі на п’ядестал пошани зійшли 2 команди м.Кіровограда: «Два Валери» — ІІІ місце та «Вітер» — І місце, між ними розмістилась команда з Запоріжжя «Казинаки».

Загалом спортивні ігри принесли багато емоцій, а куратору великий клопіт.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Володимир Богданов