fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Спочатку і назавжди, Студреспубліка і Чернівці!

15 років для України! Вітання з чарівного, пісенного краю Черемоша й Прута – сонячної Буковини та її серця – Чернівців шлють студреспубліканці [+ відео].

15 творчих, натхненних років змінили наше інтернаціональне місто й наповнили його свіжим молодіжним подихом, багатогранністю та яскравістю студентського життя. Кращих представників навчальних закладів міста об’єднала в дружню родину "Студентська республіка" – молодіжна країна, яку не позначено на карті, але в якій кожен її громадянин почувається вільно та має шанс розкрити свої інтелектуальні, спортивні, художні та комунікативні здібності й таланти, а головне – знайти нових друзів й однодумців. 

15 років Студреспубліка зростала, научалась, збагачувала досвід і впевнено йшла до перемоги. За 15 років із лав Чернівецької Студреспубліки вийшов не один десяток активних, розумних і розважливих особистостей, які стали справжніми професіоналами, лідерами у різноманітних сферах і галузях промисловості, науки, мистецтва тощо. Студреспубліка не тільки виховує особистостей, але й створює справжні осередки суспільства: тут познайомилась і закохалась незліченна кількість пар. Тепер їхні маленькі діточки, яких можна назвати дітьми Студреспубліки, бігають по старовинних вулицях нашого міста, і колись, років через 15, вони також стануть справжніми студреспубліканцями.

Ми бажаємо, віримо та докладемо всіх зусиль, щоб і через 15 років, на черговому ювілеї, Студреспубліка залишалась найактивнішою молодіжною та студентською організацією. Адже вона за 15 років зуміла довести, що ми – одна країна; що молодь, студенти з Миколаєва і Чернівців, із Сум та Волині, з Севастополя та Закарпаття, схожі, мають спільні інтереси, легко налагоджують дружні зв’язки один із одним  і найголовніше — мріють жити та розбудовувати саме Україну. Не дарма ж цього року в Криму Студреспубліка збере всю країну на ювілейний 10-й всеукраїнський етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Та не для святкування, а для того, щоб створити реальний план дій по перетворенню нашої держави у Країну нашої мрії та зробити перші негайні практичні кроки для впровадження його в життя.

Покоління Студреспубліки, а ми вже можемо з впевненістю сказати, що таке існує, ще тільки робить перші кроки в нашій державі й вже можливо завтра його почує вся країна від Червоної Зірки до Соломонова та від Грем’яча до миса Сарич. Не за горами той  момент, коли вся країна буде знати, що це найкращі, найчесніші та найвірніші патріоти України. 

Ювілей – це завжди свято. Чернівчани впевнені,що Всеукраїнський ювілейний мульти-фестиваль «Студентська республіка–2013» у Криму не стане виключенням. Адже на ньому зустрінуться кращі студенти з усіх регіонів України для дружнього знайомства та співпраці, змагання та здорової конкуренції, навчання й обміну досвідом, відпочинку та святкування.

15 років для України! Святкуємо разом, шановні студреспубліканці!

Адже ми – одна сім’я, і саме:

Тут збуваються заповітні мрії,
Тут починається завтрашній день!

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Стойка, Володимир Карагяур