fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Спалахни емоціями фіналу Студреспубліки

У нашому житті трапляється дуже багато цікавих моментів про які важко розказати та описати. Але якщо у тебе є фотоапарат… То бери його і приїжджай на фінал Студреспубліки-2014 на берег моря, щоб спробувати стати найкращим молодим фотографом України.

Краще один раз побачити, ніж від багатьох почути. Тим паче на "Студентській республіці", на якій, що не хвилина – то нова подія. Тому, ми пропонуємо тобі, професіонале чи аматоре, стати митцем і просвітителем ключової молодіжної події року – фіналу "Студентської республіки-2014".

Суб-фест «Фото-конкурс «Спалах емоцій» у рамках фіналу Студреспубліки проводиться для всіх, хто хоче спробувати себе у фотомистецтві та тих, хто прагне показати свій погляд на дану подію.

Під час фіналу XVI Студреспубліки в рамках Фото-конкурсу на тебе чекають майстер-класи від відомих фотографів і фото-пленери, а також спеціальна гаряча пропозиція цього літа – Photo Hunting із цікавими завданнями, конкурс «Найкращий фризлайт» і фотоквест, тема фіналу «Студентської республіки-2014» – «Модель України в умовах нового світового порядку».

Зафіксуємо кожен ключовий момент Студреспубліки.

Зроби це літо незабутнім – візьми участь у фото-конкурсі «Спалах емоцій».

Куратор: Олександр Глазов
Телефон (050)279-97-14

sanchos.ru@inbox.ru
https://vk.com/id33992114
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Глазов