fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-05-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

«Соціальна робота: теорія, історія, інноватика»

15-16 травня 2014р. у Києві в НТТУ "КПІ" на базі кафедри соціології проходила VIII Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна робота: теорія, історія, інноватика». Студреспубліка виступила співорганізатором. На початку конференції слово мала лідерка Київської Студреспубліки Людмила Рудкевич.

У галузі соціальної роботи завжди є над чим працювати. Зараз, ми бачимо результати недосконалої політики держави, всілякі недопрацювання, що негативно впливають на розвиток нашого суспільства і майбутнього покоління в цілому. Відсутні орієнтири, на які б могла опиратися Україна протягом 23 років.

Тож, VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальна робота: теорія, історія, інноватика» була покликана дати відповіді на такі питання:

1) Як забезпечити перехід від кількісних показників оцінки соціальних послуг до якісних. Тобто, яким чином сприяти розвитку соціальної роботи в Україні.

2) Що необхідно для того, щоб запобігти розростанню іншого класу у державі? Яким чином соціальні працівники можуть підтримувати працездатне населення, яке може опинитися в  складних життєвих обставинах?

3) Які альтернативні, інноваційні форми допомоги можна розробити для тих категорій населення, які вважаються соціально вразливими і не здатними самостійно долати проблеми?

4) Яким чином соціальна робота може сприяти формуванню і розвитку соціальної держави?

На всі ці питання намагалися знайти відповіді шановні українські вчені, викладачі, працівники соціальної сфери. Червоною ниткою проходила через виступи багатьох учасників конференції думка про те, що важливою є побудова правильної системи надання соціальних послуг і необхідність взаємодії різних дослідницьких програм. Обговорювалося питання: інноваційних підходів у дослідженні та координації людських взаємин, мотивування до активної праці, розгортання заохочувально-організаційної моделі допомоги, її адресність та превентивний характер.

Конференцію відвідала і лідерка Київської Студреспубліки Людмила Рудкевич. Вона подякувала вченим, викладачам, соціальним працівникам за те, що у такий складний для України час, вони здатні невпинно і змістовно працювати над основними питаннями – болючими точками в галузі соціальної роботи. Пані Людмила також висловила подяку організаторам, що змогли забезпечити всім необхідним для плідної роботи учасників конференції.

«Зараз ми працюємо над Програмою модернізації м. Києва і, з вашого дозволу, готові врахувати напрацювання конференції. Сьогодні, як ніколи важливо довіряти компетентним фахівцям, що ми і робимо. Саме тому, з радістю запрошуємо до співпраці у роботі над Програмою модернізації. Тому, плідної, а головне, результативної роботи, наснаги, успіхів і, звичайно ж, реалізації найкращих задумів на благо нашої столиці, на благо киян, на благо нашої держави», — сказала Людмила Рудкевич.

Студреспубліка, розуміє наскільки складна зараз ситуація в соціальній сфері. Тому, проведена конференція є актуальною і надзвичайно важливою роботою. Чекаємо результатів роботи конференції, щоб можна було спільно формувати та реалізовувати План модернізації міста Києва. Наша мета: Київ – у ТОП-20 найкращих міст Європи.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки