fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
03-03-2014 / всі теми /  м. Київ

Соціальна політика щодо тяжкохворих

26 березня 2014р. у НТУУ «КПІ» на базі кафедри соціології за підтримки  БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», ВМУРоЛ «Україна», Українського форуму благодійників, інформаційної підтримки Студреспубліки відбудеться ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціальна політика щодо тяжкохворих (невиліковних): роль опікунських рад». Запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти, соціальні працівники, журналісти. Зголошуйтесь!

За матеріалами конференції буде видано збірку тез, що вийде друком до заходу. Робочі мови конференції – українська, російська, англійська. Учасники конференції можуть також опублікувати наукові статті у фаховому збірнику наукових праць із соціології «Вісник НТУУ «КПІ». Політологія. Соціологія. Право». Можливі виступи у формі доповіді (до 15 хв.), повідомлення (до 5 хв.), участь як слухача, публікація матеріалів доповіді (заочна участь).

Конференція працюватиме за наступними напрямками: роль і місце опікунських рад і громадськості у сфері соціального захисту й охорони здоров’я; соціологічний вимір паліативної та хоспісної допомоги; економічні, нормативно-правові, організаційні передумови удосконалення роботи наглядових рад у сфері соціального захисту й охорони здоров’я; участь державних і недержавних організацій у формуванні соціальної політики щодо невиліковно хворих, членів їх родин і тих, хто надає їм послуги; соціальні стандарти й якість життя невиліковно хворих; проблеми та перспективи розвитку паліативної та хоспісної допомоги в Україні та країнах світу.

Програма заходу будуватиметься навколо блоків: робота опікунських рад; психодраматичний ворк-шоп: «Коли лінія життя перетворюється на крапку» та ворк-шоп із плейбек-театру: «Інколи дуже треба поговорити…» Ведучий Віталій Килимчук.

Для участі в конференції потрібно до 10 березня 2014р. надіслати на email: info@palliativ.kiev.ua тези, обсягом до 9 тис. знаків і квитанції про сплату благодійного внеску. Стосовно подробиць щодо оформлення – звертайтеся.

Благодійний внесок за участь у конференції в розмірі 150 грн. можна сплатити за наступними реквізитами: БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» р/рах № 26001335761 АТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ, МФО 380805, код ЄДРПОУ 37472350 Призначення платежу: благодійний внесок від Іванова В.В., без ПДВ, 150 грн.

Додаткову інформацію та матеріали минулорічної конференції можна отримати за телефонами: 097 14 17 456, 066 244 73 37 або info@palliativ.kiev.ua, doroha@inbox.ru або на сайті Асоціації  www.palliativ.kiev.ua.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дмитро Герчанівський