fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Скоро! Скоро! Скоро! Нічна туса!

Багато людей задаються питанням – що ж таке «Нічна туса»? Складно пояснити, адже неможливо описати те відчуття, коли ніч і музика зливаються в один всеохоплюючий поклик, ваші емоції й енергія тягнуть вас танцювати!

Ви обмінюєтесь позитивом та енергетикою, переноситесь в інший світ-світ танців і веселощів, де всі рівні та прекрасні. Цей світ наповнений люміями світомузики та сяйвом лазерів, а звук стає майже відчутним матеріально.

На наших танцмайданчиках вибухають найкращими кольорами настрою DJ з усієї України. Наші гості просто не зможуть залишитись осторонь, вони ввірвуться в світ кольору та якісної музики, заповнюючи його своїми посмішками та драйвом.

Ми збираємось лише на декілька днів та об’єднуємось надовго! Один раз побувавши на «Нічній Тусі», ти не забудеш її ніколи! Ми рік чекали цієї події і тепер знов зустрінемось та з’єднаємо наші серця та взаємне щастя, щоб ніколи не забувати що таке «Нічна туса»!

Наприкінці серпня, на узбережжі моря, в місці, де знають справжнє значення слова щастя, пройде самий грандіозний мульти-фестиваль молодіжної України – Студреспубліка! Реєструйся сам на суб-фестиваль, розкажи знайомим DJ, PJ та MC про «Нічну Тусу» і збирайте разом натовпи людей на наймасовішу подію фіналу Студреспубліки!

І пам’ятай, тут збуваються найзаповітніші мрії, тут починається завтрашній день! Студреспубліка не спить! Студреспубліка запалює танцпол разом із тобою при місячному світлі в режимі нон-стоп!

Куратор суб-фестивалю:
Станіслав Захарченко
тел.: +38(066)710-58-88
email:
dj_light_stuff@ukr.net  
http://vk.com/djlightstuff
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Станіслав Захарченко