fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-02-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Скажіть найважливіші слова любові біля «Стіни кохання»


"Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…"

Послання апостола Павла до Коринтян 13, 1-13

День святого Валентина – прекрасне свято, яке приносить любов і добро всім коханим і близьким людям. У цей день свято відзначається в багатьох країнах світу, а святий Валентин – покровитель усіх закоханих ніби присутній особисто біля кожної пари і дарує їм і всім оточуючим масу приємних відчуттів, атмосферу свята та казки. Щороку вже традиційним стало проведення «Стіни кохання» від Студреспубліки для всіх бажаючих.

Традиційно 14 лютого 2014р. проходитиме  щорічна всеукраїнська акція «Стіна кохання», організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998 році і зібрала багато тисяч людей. 14 лютого у найбільших вишах країни, а також на центральних площах міст або у найбільших торгівельних центрах розміщуватиметься «Стіна кохання», де кожен бажаючий може залишити освідчення в любові чи просто написати будь-які приємні слова своїй другій половинці, друзям, рідному університету, місту та всьому Всесвіту.

Поряд зі «Стіною кохання» активісти Студреспубліки роздаватимуть святкові «валентинки», які можна подарувати найціннішим людям у своєму житті. Також до дійства активно залучаються представники місцевих державних і політичних структур, «зірки», подію показують на телеканалах, поширюють у друкованих та інтернет-медіа.

У сьогоднішній непростий період для країни, День святого Валентина може стати одним із кроків, де українці зможуть привітати один одного, подати руку примирення своєму другу, брату, колезі, людині, яка може і не розділяти вашу думку. Адже Україна у нас одна, єдина, а любов «… все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить…».

Тому не пропустіть і відсвяткуйте День святого Валентина разом із Студреспублікою. «Стіна кохання» — це захід, який одночасно проходить у всіх регіонах країни. Крім того, цього року поряд із «Стіною кохання» у вишах будуть проходити веселі та неординарні конкурси. Партнером свята виступає Procter&Gamble

Візьмість участь у акції «Стіна кохання», зробіть щасливішими й усміхненішими дорогих вам людей. Подаруйте їм брендовану «валентинку» від Студреспубліки та скажіть найпрекрасніші та найцінніші слова в житті кожного: «Я люблю тебе!»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки