fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Символічність, чи яскравий прояв громадянської позиції?!

Ранок 23 серпня 2013р. для близько півсотні полтавців був досить відповідальним, адже саме в цей день полтавська делегація активної молоді від’їжджала до Криму для участі у фіналі XV ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка».

Але особливим, цей ранок робило також те, що дорогу до нових звершень та особистісних перемог молодь собі прокладає оповиту синьо-жовтими кольорами Державного прапору України. Адже о 9-й годині ранку на центральній площі Полтави замайоріли рідні кожному українському серцю кольори – символ Незалежності України. Браві республіканці пліч-о-пліч із міським головою Олександром Мамаєм урочисто несли величезне полотно блакитно-жовтої символіки нашої держави центральною вулицею міста, що є дійсно великою честю й одночасно відповідальністю для обласного осередку Студреспубліки.

За словами Ігора Журбенка, одного з учасників парадної ходи, а також Студентського мера-2013 дійство насичене духом патріотизму, національною свідомістю й є проявом громадянської позиції, чого часом так не вистачає нашій молоді. «Взявши на себе особисту відповідальність за організацію змістовного дозвілля активних і змістовно мислячих студентів м.Полтави, я переконаний, що  це дуже доречно напередодні нашого від’їзду на фінал мульти-фестивалю Студреспубліка, адже це чи не єдина гарна можливість підвищити рівень політичної грамотності, спробувати себе в різних амплуа, долучитися до стратегування майбутнього нашої держави, провести з неабиякою користю останні дні літніх канікул. Республіка – це місце, де ми можемо творити, де будуємо власне майбутнє! І хай саме дух патріотизму, моральні цінності та зарядженість здоровими ідеями, якими сьогодні ми захопилися під час святкування загальнонаціонального свята, стануть рушійною силою для активних дій та отримання бажаної перемоги, хай, навіть поки що в ігровій формі». 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Бобир