fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Шукаю наречену

Піцою, салатом, бутербродами, смаженим курчам, кексами, тортами та морозивом частували симпатичні дівчата Студентського мера. Чотири учасниці, що потрапили до другого туру конкурсу «Шукаємо наречену» демонстрували Студентському меру Вінничини Миколі Гнатюкові та журі свої кулінарні таланти [+ відео].

Переможницю конкурсу, яка стане дружиною Студентського мера на час регіональної «Студентської республіки-2012», оголосять 21 червня 2012р. на вечірці в нічному клубі «Кумбари». Дівчат-фіналісток чекає ще побачення з Миколою, конкурс талантів та дефіле. В «Кумбарах» відбудуться заручини з обраною журі нареченою.

Свиню не підсунуть

— У конкурсі взяло участь більше двадцяти дівчат, їх склад, правда, увесь час змінювався. Порадувало, що до нашого регіонального конкурсу долучилися й студентки з інших міст – Чернівців, Запоріжжя та навіть Москви. Дуже гарні дівчата, але далеко їм до нас їхати, тому журі обрало для фіналу наших місцевих красунь, — каже Микола Гнатюк.

Сам наречений довірився у виборі дружини компетентному журі, яке складається з його друзів – депутатів Студентського магістрату.

— Подивимось на що вони здатні. Думаю, що «свиню мені не підсунуть». Взагалі, це просто неможливо тому, що всі учасниці дуже вродливі та талановиті дівчата, — говорить Студентський мер.

З трьома з претендентками на свою руку та серце Микола Гнатюк познайомився вперше. Одну з них хлопець знав раніше, але говорить, що на результати конкурсу це ніяким чином не вплине.

Кулінарний конкурс

— Участь у конкурсі вирішила брати випадково – просто побачила «вКонтакті» інформацію та добавила в альбом своє фото, — каже фіналістка, яка нагодувала Миколу піцою власного приготування Інесса Іванова.

Знаючи про футбольні вподобання Миколи, Марина Третьяк, приготувала йому салат у вигляді футбольного м’яча та торт у формі ініціалів його та свого імені.

— Моя мама, коли побачила фото майбутнього нареченого сказала, що він дуже гарний. Багато, що вона ще сказала але, я думаю, не варто казати це перед камерами, — каже фіналістка Анжеліка Зінкевич , яка запекла Миколі соковите курча.

Студентський мер зізнався, що до страв дуже вибагливий, і не любить рибу та морепродукти, але догодити йому можна звичайним салом та тарілкою смачного домашнього борщу.

— Я приготувала свіжі бутерброди для того, щоб Микола міг їсти їх замість креветок, які він не любить, під час перегляду чергового матчу «Євро-2012», — говорить Даша Шевчук.

Весілля — гра

Весільна церемонія з переможницею конкурсу «Шукаю наречену» пройде 23 червня в місці проведення "Студентської республіки" – таборі «Колос» на Старому місті.

— Весілля — це просто гра, жарт, щоб молоді було весело та цікаво. А тим, хто каже, що це некоректно, відповідаю, що кожен думає у міру своєї розпущеності. За рік, що я був на посаді Студентського мера, я мав популяризувати цей мульти-фестиваль серед молоді. Я вважаю, що зі своїм завданням впорався, — говорить Микола Гнатюк.


 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки