fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Шанс стати Президентом!

Ти брав участь у стратегічній грі на регіональному етапі Студреспубліки, але не став Студентським мером або депутатом Студентського магістрату? Або Ти не зміг взяти участі в стратегічній грі, але дуже хочеться на фіналі Студреспубліки?

Тоді вітаємо, адже ми вирішили дати Тобі ще один шанс!

Оголошується конкурс аплікантів на участь у Студреспубліки-2012! Цей проект вразив своєю масштабністю та зацікавленістю під час проведення всіх регіональних етапів в Україні. А зараз прийшов час зустрічі кращих з кращих з цілої країни і не тільки…

Візьми участь у конкурсі та отримай можливість стати активним громадянином Студреспубліки-2012 в Криму, а також можливість стати Студентським президентом або депутатом Студпарламенту. Слідкуй за оновленнями на нашому сайті і будь в курсі останніх подій. Дізнайся, як допомогти своїй команді здобути перемогу цього року. Більше учасників гри – більше шансів на перемогу!

Все, що потрібно зробити — це вказати «Хочу взяти участь у конкурсі апланатів», при проходженні онлайн-реєстрації в розділі «Профіль», відповідаючи на питання «Про себе». Для тих, хто вже пройшов реєстрацію – просто додати відповідну інформацію. Ми відберемо лише найкращих, тому будь максимально активним. Кількість місць обмежена!

Увага! Реєстрацію на конкурс аплікантів буде завершено 19.08!

Ще маєш запитання? Телефонуй:  050 834 58 54 (Сервер Аширов)

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Денис Ман