fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-08-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Семінари та тренінги в рамках Міжнародної програми “Студентська республіка-2008”

Вже другий рік на “Студентській республіці” поруч із великою кількістю заходів відбувається те, що не повинна оминути Ваша увага. Мова йде про програму семінарів і тренінгів в рамках 10-ї ювілейної Міжнародної програми “Студентська республіка—2008”.

Цього року в програмі візьмуть участь тренери, що дарували знання і минулого року, а саме Олександр Солонтай та Олексій Кляшторний, які розкажуть про “Здобутки та проблеми “Молодіжної варти” та “Правове становище студентів України (Уряд не виконує Конституцію)” відповідно. Також з’явились у програмі нові тренери, які зачеплять теми лідерства, тайм-менеджменту, безкоштовних міжнародних освітніх програм. Серед “нових” тренерів зустрічайте Андрія Ушакова, Сергія Рублевського та Назара Лебедюка.

Окремим пунктом програми буде інтерактивна зустріч із нашим почесним гостем — директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, п. Мартіном Рейзером. На зустрічі, яка відбудеться ввечері 29 серпня, молоді лідери з України та влада “Студентської республіки” обговорять діяльність міжнародних фінансових організацій і можливість їх співпраці з органами влади.

Щодо родзинок цьогорічних семінарів, то на учасників “Студентської республіки” чекає унікальна зустріч-обговорення історії фестивалю за участі студентських президентів та основних натхненників проекту — Павла Вікнянського та Володимира Крутька.

Окрему цікаву зустріч із учасниками Студреспубліки-2008 проведе її співорганізатор, голова правління Українського фонду миру Людмила Супрун.

Отож, для тих кого цікавлять знання та корисна інформація, не пропустіть семінари та тренінги. Реєстрація учасників буде проводитись безпосередньо на мульти-фестивалі.

Ігор Підтиканий, куратор програми семінарів і тренінгів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки