fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-07-2010 / всі теми /  Волинь

Що сталося з Студентським мером Волині?

26-27 червня в Центральному парку міста Луцька відбувався мульти-фестиваль "Студентська республіка-2010". Основним завданням якого було обрання Студентського мера та Студентського магістрату Луцька. Однак через погоду, вперше в історії проведення мульти-фестивалю, вибори були перенесені.

На території "Студентської республіки" було зареєстровано два кандидати на посаду студентського мера. Ними стали студентка Волинського національного університету імені Лесі Українки — Олена Гнасюк та студент Луцького національного технічного університету — Максим Воскресенський.

Відтак, 5 липня оргкомітетом фестивалю було прийняте рішення, провести вибори "Студентського мера Луцька 2010" шляхом прямого голосування. Право голосу на даних виборах отримає кожен студент, який навчається в будь-якому вишів Волинської області та може посвідчити це студентським квитком або заліковою книжкою.

8 липня в приміщенні Палацу культури міста Луцька планувалось голосування за кандидатів на пост Студентського мера.

Однак довгоочікувані вибори мера Студреспубліки так і не пройшли.

Кореспонденту газети "Відомості UA" ситуацію прояснив голова Народно-демократичної ліги молоді на Волині Валерій Пельц. За його словами, очільником Волинської Студреспубліки в 2010 році залишається минулорічний Студентський мер — Майя Варченко.

"Оргкомітет не знайшов єдиного варіанту проведення виборів: одні – наполягали, щоб голосували лише представники Студреспубліки, а інші схилялися до думки, що це справа усіх студентів", — сказав голова Волинської НЛДМ. Зокрема, представники ЛНТУ були проти, щоб кожен студент мав право голосу і тому опротестували цей метод голосування численними скаргами на адресу оргкомітету, за словами Пельца — студенти ЛНТУ просто злякались черговий раз програти і тому почали протестувати.

Отож, рішенням Волинського оргкомітету фестивалю "Студентська республіка-2010" було вирішено. тудентський мер залишається на другу каденцію, що було погоджено з Міжнародним оргкомітетом мульти-фестивалю.

Майя Варченко — Студентський мер Луцька
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ВОО НДЛМ