fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-08-2010 / всі теми /  Україна

Що може бути краще за студентське життя?

…це слова не учасників чи організаторів,а журналістів, яких поглинула Студреспубліка і, схоже, ще нескоро відпустить. Читайте уривки з матеріалів ЗМІ.
"Наші молоді політики, представники від кожного міста України, беруть активну участь у крайових установчих доповідях, працюють у малих групах, крайових, республіканських пленумах .
Хлопці та дівчата віддають максимум сил готуючись до виборів. Розробляють програми, ведуть активну агітаційну компанію залучаючи до своїх лав нових небайдужих членів.

…У роботі молодих політиків проявляються щирі, дружні стосунки, де кожен з членів крайових груп проявляє свою небайдужість та відповідальність, де кожен доводить, що саме його програма є актульною і за допомогою зусиль команди справи у розвитку Країни під назвою «Студентська республіка» підуть на краще.

…Вони прагнуть гідного життя у гідній країні. І їх мрія має шанс на здійснення у віртуальній країні. А так хочеться, щоб ця дійсність проявлялася у реальній країні…


…Арсенія Петровича ознайомили з республіканською політичною ситуацією. Він, у свою чергу, висловив захопленя тим, що у нас існує такий масштабний проект, де молоді люди можуть проявити себе та запропонувати грунтовні вирішення актуальних проблем.

Політик побажав усім успіхів у досягненні мети, та висловив сподівання про те, що ті ідеї та шляхи вирішення проблених ситуацій, молоді "політики" будуть прагнути реалізувати у реальній країні — УКРАЇНІ.
Наші молоді політики, представники від кожного міста України, беруть активну участь у крайових установчих доповідях, працюють у малих групах, крайових, республіканських пленумах"

Інформаційне агентство
ТавріяNews
детальніше: 1>>, 2>>, 3>>"Програма фестивалю була настільки заповненою, що між численними обговореннями, тренінгами, роботами в групах, магістрам, що створювали власні партії та моделювали майбутнє, тренерам і організаторам ніколи було, навіть, на морі скупатись. А про сон і говорити не варто. Де знайти час на сон, якщо ідеологію партії писали до опівночі, обговорювали з експертами до другої ночі, і виправляли неточності до п’ятої ранку?

…відгриміла Гра і студенти роз’їхались по своїх регіонах. Кожен із власними враженнями; із новими знайомими; з дипломами та нагородами; засмаглі і, подекуди, спалені кримським сонцем; відпочилі (чи краще сказати втомлені) після безсонних ночей виборів та розваг. «Студентська республіка» закінчилась, як колись закінчаться і студентські роки. А, доки Ви ще студенти, варто хоч раз обов’язково побувати в республіці де «Збуваються заповітні мрії» та «Починається завтрашній день»."
Інтернет-видання "Полтавщина"
читати повністю


"Уже двенадцатый год продвинутая студенческая братия со всей Украины собирается вместе. Поселок Заозерное, возле Евпатории, на короткое время становится маленьким государством. Со своим правительством, валютой и естественно — выборами. Чуть ли не главной избирательной кампанией этого лета в Студреспублике стали выборы первой красавицы.

…Прошла такую школу и Ксения. Меньше двух месяцев назад она победила в конкурсе красоты областного этапа молодежного мультифестиваля „Студенческая республика”, который проходил в лагере «Маяк» на территория села Селище, Литинского района. Самой красивой винницкой студенткой ее признало жюри, в составе которого были Мисс Винница-2009 Ольга Безпалько, Первая леди-2009 и Мисс Винница-2008 Лилия Полищук."

"20 Хвилин" (20minut.ua)

 повний варіант

 

 Хочеш висловитися? Всі спілкуються тут

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами ЗМІ