fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-12-2009 / всі теми /  м. Київ

Ще один погляд на кризу

 

На 16 грудня Світовий банк запрошує до свого офісу у Києві на круглий стіл, присвячений презентації звіту «Буря в кінці другого десятиліття перехідного періоду: криза, відновлення економіки і реформи в Центральній і Східній Європі та республіках колишнього Радянського Союзу».

 
16 грудня 2009 року Світовий банк спільно з Київською школою економіки проводять круглий стіл, присвячений презентації звіту «Буря в кінці другого десятиліття перехідного періоду: криза, відновлення економіки і реформи в Центральній і Східній Європі та республіках колишнього Радянського Союзу». У презентації звіту візьме участь один із його авторів пан Хуан Залдуендо. Інформаційне сприяння заходу надає ВМГО "Студентська республіка".
 
У звіті, опублікованому напередодні 20-ї річниці падіння Берлінської стіни зазначається, що сьогодні багато країн регіону ЄЦА в достатній мірі інтегровані у глобальні ринки. У той час, як інтеграція принесла чимало користі і забезпечила вражаючі темпи зростання в перші десять років після фінансової кризи, що вибухнула в Росії в 1998 році, інтеграція також призвела до того, що країни регіону ЄЦА виявилися незахищеними перед кризою, що обрушилася на них, найбільшою мірою поширюючись за трьома інтеграційними каналами: фінанси, торгівля і ринок трудових ресурсів. Звіт підкреслює, що для збереження досягнень, що коштували великих зусиль, сьогодні необхідне проведення структурних реформ.
 
Докладніше > > >
 
Бажаючих взяти участь у круглому столі просимо повідомити до 11 грудня 2009 року Вікторію Марченко за телефоном 490-6671 чи електронною поштою vmarchenko@worldbank.org.
 
Круглий стіл відбудеться 16 грудня 2009 року з 16:30 до 18:30 у приміщенні Представництва Світового банку в Україні, Білорусі та молдові за адресою: м.Київ, Дніпровський узвіз 1 (М "Арсенальна").Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами Світового банку