fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
31-07-2009 / всі теми /  Україна

SR Flashmob Championship-2009

Щорічний Чемпіонат України з флешмобів – SR Flashmob Championship-2009 стартує 1 серпня.

У тебе є лише 20 днів для того, щоб провести найкрутіший флешмоб в Україні. Зроби це і отримай головний приз – домашній кінотеатр від оргкомітету «Студентської республіки».

Нагадаємо, що Україна – це єдина держава у світі, де проводиться такий чемпіонат. Незважаючи на те, що флешмоби вже давно стали частиною молодіжної культури по всій земній кулі, зважитися на те, щоб підняти це захоплення на такий рівень, змогла тільки українська молодь.

«Флешмоб – це не тільки цікавий спосіб провести час. Це захоплення, яке в багатьох переростає в стиль життя. Шокувати оточуючих – природне почуття, яке живе в багатьох з нас. Так саме, як і дізнатися, хто вміє це робити найкраще. Такі прості думки надихнули нас на проведення Чемпіонату», — сказав куратор SR Flashmob Championship-2009 Олександр Довгопол.

Переможців Флешмоб-чемпіонату буде визначено 23 серпня на закритті фіналу мульти-фестивалю «Студентська республіка», що проходитиме з 21 по 24 серпня в Криму, під Євпаторією. Компетентне журі, до якого входять відомі політики, культурні та молодіжні діячі, зокрема голова Українського фонду миру Людмила Супрун, Голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський, "зірки" шоу-бізнесу.

Цього року до участі в Чемпіонаті запрошуються усі бажаючі. До того ж, магістрат міста, в якому пройде кращий флешмоб країни, отримає серйозні додаткові бонуси на фіналі Студреспубліки у Криму!

Вигадуй! Розважайся! Шокуй!

Довідка. Флешмо́б (читається як флешмоб, від англ. flash mob — flash — спалах; мить, мить; mob — натовп, переводиться як «спалах натовпу» або як «миттєвий натовп») — це наперед спланована масова акція, в якій велика група людей (моббери) раптово з’являється в суспільному місці, протягом декількох хвилин люди з серйозним виглядом виконують наперед обумовлені дії абсурдного змісту (сценарій) і потім одночасно швидко розходяться в різні боки, як ні в чому не бувало.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки