fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Рухаємося вперед разом із Студреспублікою

10-12 серпня 2013р. у санаторії-профілакторії «Зарічний» (с. Павлівка) відбувся Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Ось уже 15 років поспіль вона збирає й об’єднує найактивнішу молодь, у тому числі й на Чернігівщині.

Вже за доброю традицією студреспубліканці обирали свого Студмера та Студмагістрат, а також паралельно проводили різноманітні суб-фетивалі: «Мафія», «Нічна туса», тренінг «Лідерство і мотивація» та ще багато цікавого. Студреспубліка відкриває дорогу новій перспективній і розумній молоді, яка є небайдужою до свого міста. «Політичні гравці» мали можливість заявити про себе і створити цілу низку ідей щодо розвитку міста.

Мульти-фестиваль відбувся за підтримки: Департаменту у справах сім`ї та молоді Чернігівської ОДА, відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, ВАТ «Базис», Центру «Вікторія-денс», магазину квітів «Гранд флора», Народному депутату України  Владиславу Атрошенку та телеканалу «Дитинець».

На регіональному рівні результатом програми стали вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату. Студентським мером обрали студента Чернігівського інституту економіки і управління Васько Романа.

До складу Студентського магістрату ввійшли:

1.     Катерина Сахно
2.     Анастасія Запека
3.     Максим Копистко
4.     Олександр Люшнєв
5.     Інна Вільшанівська
6.     Марина Усик
7.     Віталій Губар
8.     Максим Лазаренко
9.     Артем Дяковський
10.   Любов Седько

Після регіонального етапу, 24-27 серпня п.р. у Криму відбудеться фінал Студреспубліки-2013, де обиратимуть чергового Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України. Таким чином, обрана студвлада представлятиме Чернігів на всеукраїнському рівні.

Важливо, що позитивні зміни все ж таки спостерігаються. Є активна, талановита, розумна молодь, якій не байдуже майбутнє своєї країни, яка має бажання щось змінити. Тому ми рухаємось і рухаємось вперед, а отже не стоїмо на місці й вже точно не йдемо назад. А Студреспубліка продовжує допомагати нам у цьому. Вона дає можливість людині розкритися, проявити себе, поєднуючи активний і яскравий відпочинок із інтелектуальними іграми, корисними тренінгами та саморозвитком.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Чернігівського ОО ВМГО "Студентська республіка"