fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
22-03-2010 / всі теми /  м. Київ

Розрізнених ніхто не почує!

 

Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
 
Таку чітку позицію лідер НДЛМ і Студреспубліки висловив 17 березня 2010р. під час експертного круглого столу/мозкового штурму на тему “Механізми лобіювання та захисту інтересів з боку громадських молодіжних організацій”, який відбувся у в конференц-залі Національної академії наук України. Організаторами стали Регіональне представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, а також Гуманітарна колегія.
 
Під час цього заходу учасники спробували визначити основні механізми реалізації та лобіювання з боку молодіжних організацій своїх інтересів як у відносинах з структурами влади, й не тільки, а також як НУО повинні працювати з групами населення, інтереси яких вони представляють й використовувати їх підтримку на реалізацію своєї діяльності.
 
Модерував захід Олександр Ярема, а серед учасників також можна було побачити Максима Розумного, Олександра Лазовицького, Андрія Черниха, Олександра Солонтая, Володимира Шемаєва, Віктора Андрусіва, Олександра Нагурного та ін. Фонд ім. Ф.Еберта представляв Тарас Михальнюк.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ