fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-07-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Розмова по-серйозному

Сьогодні Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрівся зі Студентським мером і депутатами Студентського магістрату Чернігівської області. Зокрема, мер запропонунав збільшити наступного року фінансування Чернігівської Студреспубліки [+ відео].

Студентський мер і магістрат обираються кожен рік на молодіжному мульти-фестивалі «Студентська республіка» у ході так званої «політичної гри» серед молоді Чернігівщини. Подібні проекти проходять по всій Україні, а в серпні на Всеукраїнському етапі «Студентської республіки» обираються Студентський президент і парламент. До речі, новообраний студентський магістрат за досягнутою домовленістю пройде стажування в органах місцевого самоврядування, щоб краще розуміти устрій міста та його господарство.

Лідери Чернігівської Студреспубліки Антон Приходько й Андрій Гедрович представили місію всеукраїнської організації як «Україна в ТОП-20 країн світу», а також місію Чернігівського осередку як «Чернігів у ТОП-100 міст світу».

Новообраний Студентський мер Юлія Богдан (студентка ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка) представила молодіжне бачення теми «Чернігів ― місто моєї мрії», а саме пропозиції в 5 сферах:

— Чернігів ― туристичне місто,

— Чернігів ― екологічне місто,

— Чернігів ― молодіжно-активне місто,

— Чернігів ― спортивне місто,

— Чернігів – здорове місто.

Найцікавіші ідеї: додавання 3D-технологій до виставок у чернігівських музеях; заборона продавати алкогольні та тютюнові вироби у магазинах міста, окрім 10-15 спеціалізованих закладів; створення спортмістечка з площадками для екстремальних видів спорту; День транспортного розвантаження, в який всі жителі Чернігова відмовляться від використання особистих авто та ходитимуть пішки й ін.

Олександр Соколов розповів про роботу місцевого самоврядування в заданих напрямках, зауважив новизну певних ідей, а також запропонував продовжити співпрацю та втілювати запропоновані пропозиції.

В процесі обговорення була визначена необхідність у збільшенні фінансування молодіжних проектів, адже молодь проводить масові проекти часто без допомоги міста і самостійно знаходить фінансування на них. Саме тому Олександр Володимирович пообіцяв виділити на проект Чернігівського мульти-фестивалю «Студентська республіка-2013» 20 тис. грн., а також збільшити фінансування конкурсу молодіжних проектів на наступний рік, який реалізує відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради .

Всі дійшли згоди, що подібне фінансування з боку місцевого самоврядування має відбуватися на паритетних основах, тобто суму, не менше за виділену, молодіжні організації мають знаходити самостійно.

Наприкінці зустрічі голова Чернігівського ТО ВМГО "Студентська республіка" Антон Приходько презентував Олександру Соколову футболку Студреспубліки-2012.

Приємно відчувати турботу про молодь, а також підтримку її ініціатив.

Відео за мат. www.gorod.cn.ua
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако