fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Розімнемо мізки! Інтелектуальні ігри на фіналі Студреспубліки

Що? Інтелектуальна гра, що полонила світ! Де?  У Студентській країні, яку будуєш ти! Коли?  24-27 серпня 2013р… та інші ігри на випробовування розуму та кмітливості.

Творча людина потребує творчих завдань. Найнесподіваніші питання вже відбирають і складають у «пакети» для учасників інтелектуальних ігор найфеєричнішої події літа – фіналу ХV ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка»!

Правила цьогорічних змагань дозволяють формувати команди з 3-6 сміливців, котрим доведеться подолати 3 тури по 15 питань кожний. Після озвучення питання лишається 60 секунд для наради всередині команд перед тим, як «ластівки» зберуть картки з відповідями, а ведучий оголосить вірну серед них. Вік учасників варіюється від 18 до 35 років. Тематика питань вільна.

Обов’язкова попередня реєстрація команд! Тому, якомога швидше: проходьте онлайн-реєстрацію на фінал Студреспубліки-2013, обирайте «Інтелектуальні ігри».

Відтак, головна інтрига свята: яке місто здобуде інтелектуальну першість і куди цього року полетить «Сова» ювілейної Студреспубліки?

Ми чекаємо на тебе та твою команду!

P.S.: Пригадати, як це було минулого року можна тут

Із усіх питань звертайтеся до куратора суб-фесту «Інтелектуальні ігри» Володимира Богдановаvovka.povarenok@gmail.com, м.т. +38 097 803 39 26

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Еліна Абдулова