fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-11-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Рівнянка Олена Кравчук — найкращий студент-дизайнер України

Студентка факультету екології та природокористування Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) Олена Кравчук перемогла у Всеукраїнській конкурсній програмі "Кращий студент України", фінал якої відбувся 19 листопада в Тернополі, в номінації "Кращий студент-дизайнер". 

Учасників фіналу перевіряли на розумові та творчі здібності, громадянську активність та здатність презентувати себе. За результатами цих випробувань і визначили найкращих студентів України у номінаціях: громадська діяльність, наука, спорт, дизайн, програмування, медіа та аналітика. Також визначили "Кращого студента України" в комплексній характеристиці.

— Моїми основними досягненнями є творчі здобутки у мистецькій сфері, — розповідає про себе Олена Кравчук. — Я активно займаюся дизайном і створенням одягу, мистецтвом візажу та бодіарту, пишу картини.

Олена Кравчук — учасниця багатьох конкурсів молодих дизайнерів одягу. Цьогоріч вона перемогла у конкурсі «Створи свій успішний бренд за 90 днів», який проводив відомий український дизайнер одягу Андре Тан. Це дало їй можливість безкоштовно навчатись у Akademy style&design by Andre TAN.

— Нині я підготувала нову колекцію одягу у стилі «денді» під назвою «Матріархат», — ділиться планами Олена. — Незабаром збираюсь представити її на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки