fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Рівне готове обрати нового Студентського мера

18-19 липня 2013р. на Рівненщині пройде найдрайвовіша молодіжна подія року – мульти-фестиваль «Студентська республіка-2013». Місце локації активного й успішного студентства — санаторно-оздоровчий дитячий комплекс «Електронік-Рівне», який знаходиться за адресою вул. Санаторна 2, с. Кустин, Рівненський район.

Завітавши на захід на вас очікує феєрверк незабутніх вражень та емоцій, чудова можливість узяти участь у низці суб-фестивалів: «Квест-фест»; «Мафія»; змагання з волейболу та футболу; інтелектуальні ігри; вечірній кінопоказ і конкурс «Містер Студреспубліки».

Крім того, однією з головних частин мульти-фестивалю будуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату м. Рівного. Чекаємо всіх активних студентів і молодих людей 18 липня о 8.30, біля  будинку культури «Текстильник». Організаційний внесок кожного учасника — 25 грн.

Не будемо розкривати наперед усі сюрпризи, що готують організатори, а тому не зволікайте та приєднуйтеся до країни ваших мрій.

Учасникам необхідно мати намет, теплий одяг і гарний настрій.

Обіцяємо, ви отримаєте масу позитиву, гарного настрою, нові знайомства, драйв та активний відпочинок. Реєструйтеся на участь!

Зазначаємо, що регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» проходить за підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.

За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів: 
Наталія 067-360-35-33
, Тетяна 098-641-07-02.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки