fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-06-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Республіканський смайл :)

Учасники Рівненського мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012» 23 червня 2012р. відвідали у Рівному галерею живопису і намалювали на картині смайл добра.

І хоча регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012» у Рівному завершився, його учасники не втрачають зв’язок. На цих вихідних учасників Студреспубліки приймала Рівненська галерея європейського живопису «ЄвроАрт».

На студреспубліканців чекала оглядова екскурсія картин західноєвропейських, східноєвропейських художників, вітчизняних та місцевих авторів. Відвідувачі дізналися історію походження численних експозицій, картин з європейських музеїв та приватних колекцій, цікаві факти про життя їхніх творців.

 

Але на цьому сюрпризи не завершилися. Галерея надала учасникам Студреспубліки можливість спробувати себе в ролі художників та створити власну картину.

— Зарядившись масою позитивних вражень, гарним настроєм студреспубліканці спільно створили власну картину, на якій зобразили веселий смайл, як символ добра, чистоти, позитиву, молодіжного настрою, — розповідає регіональний координатор «Студентської республіки-2012» Малиновська Наталія. — У свою чергу він слугуватиме нагадуванням, що всі перешкоди потрібно долати з посмішкою, — додала вона.

Всі бажаючі зможуть оглянути картину у Молодіжному центрі (вул. Соборна 14, вхід за «Сієстою»). Окрім того Арт-директор галереї "ЄвроАрт" Руслана Кузіч на численні прохання «молодих художників» здійснила оцінку полотна, а зняте відео вже розповсюджується в соціальних мережах.

Щасливі та сповненні бажання працювати студреспубліканці збираються вести картину з собою на фінал мульти-фестивалю «Студентська республіка-2012», який відбудеться 24-27 серпня 2012р. в Криму.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки