fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-04-2014 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Республіканці Києва вимагають. Далі буде…

23 квітня 2014р. республіканці вручили вимоги до кандидатів на посаду Київського мера Віталію Кличку та запросили його взяти участь у суботнику, що проходитиме 3 травня. Як і  обіцяли – йдемо далі. Такі ж вимоги та запрошення вже вручено Олексію Мочанову, Олександру Омельченку та Лесі Оробець.

24 квітня проходила конференція щодо висунення кандидата в мери Києва та кандидатів у депутати Київради від Всеукраїнського об’єднання «Демократи (Демократична партія)». Студреспубліканці до початку конференції вручили вимоги Олексію Мочанову — кандидату на посаду мера Києва від цієї політичної групи, журналісту, майстру спорту України міжнародного класу по автомобільному спорту. Олексія Мочанова також запросили взяти участь у суботнику 3 травня, який організовують добровольці Студреспубліки біля озера Тягле, що на Осокорках.

 

А сьогодні, 25 квітня, о 13.00 у Будинку вчителя проходила конференція щодо висунення кандидата в мери Києва та кандидатів у депутати Київради від партії «Єдність». Республіканці по закінченню конференції особисто вручили вимоги легендарному Олександру Омельченку, який уже обіймав посаду Київського міського голови у 1999-2006 рр. Олександр Олександрович пообіцяв взяти участь у суботнику, на який його також було запрошено.

О 17.00 цього ж дня, як стало відомо з Facebook, Леся Оробець планує подати пакет документів до Міської виборчої комісії і зареєструватися як кандидат на посаду Київського міського голови. Отже, вручаємо вимоги першому кандидату–жінці та запрошуємо на суботник.

Київські республіканці обов’язково вручать вимоги всім кандидатам на посаду мера Києва.

Чекайте звісток про наступні вручення наших вимог.

Контактна особа: Людмила Рудкевич, 063 048 04 61.

Текст вимог, які Київська Студреспубліка вручає всім кандидатам на посаду Київського міського голови (укр, en)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки