fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-05-2014 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Республіканці Києва доносять вимоги до кандидатів у мери

Київські республіканці продовжують вручати вимоги до кандидатів на посаду Київського міського голови. Попередньо їх було вручено Віталію Кличку, Олексію Мочанову, Олександру Омельченку та Лесі Оробець. Також уже вручено такі ж вимоги Андрію Іллєнку, Миколі Катеринчуку.

Київські республіканці, як і обіцяли, продовжують вручати вимоги абсолютно всім кандидатам на посаду мера Києва. 29 квітня, коли Андрій Іллєнко – кандидат на посаду Київського міського голови від Київської міської організації ВО «Свобода» зустрічався з виборцями поблизу станції метро «Лук’янівка», у скверику, йому було вручено вимоги до кандидатів на посаду міського голови Києва. Кандидат також був запрошений на суботник, який організовувала Студреспубліка 3 травня об 11 год. між озерами Небреж і Тягле, що неподалік станції метро «Осокорки».

 

А 1 травня, незважаючи на державний вихідний день, київські республіканці не відпочивали, а вручили вимоги Сергію Кострикову – голові Київської міської організації Народно-демократичної партії, який подав документи для реєстрації кандидатом на посаду Київського міського голови, однак, як виявилося пізніше, не був зареєстрований. Традиційно, пана Сергія разом із командою було запрошено на суботник. Вимоги та запрошення на суботник були вручені Студентським мером м. Київ 2013/2014рр. Марією Прохоровою та депутатом Студентського магістрату м. Києва 2013/2014рр. Артемом Ніколенком прямо в офісі Київської міської організації НДП.

7 травня республіканці вручили вимоги кандидату на посаду Київського міського голови Миколі Катеринчуку. Республіканці виконали свою місію та зустрілись із кандидатом під час його зустрічі із громадою біля станції метро «Мінська».

 

Попередньо Микола Катеринчук із своєю чисельною командою взяв участь у суботнику, який організовувала Студреспубліка 3 травня, куди були запрошені всі кандидати в мери та небайдужі громадяни.

  

Чекаємо відповіді від кандидатів, кому вже вручили вимоги та продовжуємо роботу по їх врученню всім кандидатам, хто ще не ознайомлений із ними. Адже, ті, хто їм відповідає (хоч частково) – з ними активісти Київської Студреспубліки готові вести перемовини про підтримку. 

Контактна особа: Людмила Рудкевич, моб.тел.: 063 048 04 61, e-mail: respublikakiev@mail.ru

Текст вимог, які Київська Студреспубліка надсилає всім кандидатам на посаду Київського міського голови (укр, en)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Київської Студреспубліки