fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-07-2010 / всі теми /  Україна

Регіональна Студреспубліка-2010 в об’єктиві фотоапарату
Цей рік став дійсно особливий для всіх республіканців не тільки захоплюючою грою, але й своїм різноманіттям суб-фестивалів. Особливим став фото-конкурс, який проходив у багатьох містах на тему «Місто майбутнього».

Головна особливість суб-фесту полягала в тому, що формат проведення кожний регіон вибирав самостійно: фото-битва, фоторепортаж, фото-квест, фото-крос, тематичні фотороботи. Неможливо визначити, що було більш захоплюючим. Наприклад, Львов відзначився тим, що завдання були такими багатими на елементи, що враховувались найменші деталі на фото: плакат саме в лівій руці, поїзд саме в Євпаторію, на обличчі – сажа, а поряд – купа сміття, або й таке — одна рука має бути в гіпсі. Фото–квест у Миколаєві мав не тільки складні алегоричні завдання, як «Бабусі грають з м’ячем», а й екологічні: «Мода через 10 років для хлопця та дівчини з відходів" (пластикові пляшки, поліетилен та інші). В Кіровограді ж сама тема фото-битви налаштовувала фото-майстрів показати, на що здатні справжні кіровоградські фотографи, одна з тем була  — “Україна”. Багато регіонів обрало такий вид змагань, як репортажне фото і це дало свій результат та виявило талановитих фотографів. У Києві учасники в вільний час фотографували та відсилали роботи на електрону адресу за такими темами: "Київ — столиця майбутнього", "Киянин — людина майбутнього".

Для деяких регіонів, як наприклад, у Закарпатській та Волинській областях жахлива погода стала перешкодою для проведення змагань. Буває і таке: погода була не на боці творчих студреспубліканців і сильний дощ не дав відзняти захоплюючі фото. Маємо надію, що на всеукраїнській Студреспубліці ці регіони покажуть всім силу справжнього хисту.

Всі учасники регіональних етапів та всі, хто запрошуються до участі в фото-конкурсі на фінальному етапі, до якого вже залишилось менше місяця! Готуємо свої фотоапарати до справжнього «Спалаху емоцій»


Детальна інформація: /festival/photokonkurs


Якщо виникають питання, то звертайтесь:

Маргарита Дандерфер : 0630213396 ; margarita.danderfer@gmail.co

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Маргарита Дандерфер