fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
24-12-2009 / всі теми /  Україна

Реформа УМФ: здається, процес пішов

 

24 грудня 2009 року в Києві у приміщенні Мінсім’ямолодьспорту було проведене відкрите засідання Статутної комісії Українського молодіжного форуму (УМФ) за участі її членів Павла Вікнянського та Станіслава Куценка, інших молодіжних лідерів, а також заступника Мінсім’ямолодьспорта Івана Крулька.
 
У ході засідання було обговорено доцільність внесення змін до Статуту УМФ, конкретні пропозиції, пов’язані з його адаптацією до Статуту Європейського молодіжного форуму та реалій молодіжної політики України, критерії членства всеукраїнських молодіжних громадських організацій, дитячих організацій та регіональних спілок молодіжних організацій в УМФ та ін.
 
Учасниками заходу стали лідери та представники ВМГО: «Студентська республіка», «Українська Студентська Спілка», «Молодіжний Союз «Наша Україна», Народно-демократичної ліги молоді, «Молодий Народний Рух», Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Спілки ініціативної молоді, Національної Рада молодіжних організацій України, Спілки молодих державних службовців, "Нові ініціативи молоді", AISEC, JCI та ін.
 
Почесними гостями та активними учасниками дискусії стали представники Мінсім’ямолодьспорту: Іван Крулько – заступник міністра, Костянтин Захаренко — директор департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді (а також перший заступник голови в УМФ), Анатолій Білий — начальник відділу по роботі з дитячими та молодіжними громадськими організаціями.
 
За пропозицією Станіслава Куценка, члена Статутної комісії УМФ, Голови ВМГО «Українська Студентська Спілка», усі напрацьовані комісією та висунуті під час засідання пропозиції будуть оформлені Комісією у відповідну порівняльну таблицю та надіслані бажаючим.
 
Павло Вікнянський, член Статутної комісії УМФ, лідер Студреспубліки і НДЛМ, запропонував доопрацювати критерії членства ВМГО, дитячих організацій і регіональних спілок молодіжних і дитячих організацій в УМФ та зустрітися всім охочим до кінця січня наступного року.
 
Під час засідання також були схвально оцінена доцільність внесення змін до діючого Статуту УМФ, його адаптації до Статуту Європейського молодіжного форуму, були внесені конкретні пропозиції щодо статутних змін.
 
Сама ж Статутна комісія продовжує наполегливо працювати і запрошує всіх охочих надсилати пропозиції!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служби УСС і Студреспубліки