fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-03-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Ранкова зарядка – з неї починається здорова нація

Раз, два, три – тепер саме ці слова найчастіше чути на початку весни. Бо всі збираються на групову зарядку для того, щоб тіло було здоровим, дух – сильним, а настрій гарним. Колективна зарядка є одним із дуже простих способів людям, щось корисне та конструктивне робити разом. Окрім цього республіканці пропонують, як й інші речі робити разом: боротися з корупцією, вивчати мови, комп’ютер, проводити толоки, розробляти програми розвитку власних мікрорайонів і багато всього іншого. Як долучитися? Записуйся в добровольці! [+ відео: укр, en]

Цього року весна в Україну прийшла дуже швидко. Отже, логічно, що однією з найпопулярніших ініціатив серед населення є саме зарядки: вони не лише дуже потрібні, але й об’єднують людей за корисною і приємною справою.

Так, у Києві 10 березня 2014р. поруч із будинком по вул. Машинобудівна 15 і 12 березня по вул. Голосіївська 3 відбулися перші спроби зібрати жителів для спільної гімнастики. Участь у заході взяли переважно молоді люди, які своїм прикладом показали всьому подвір’ю, що «в здоровому тілі – здоровий дух». Учасники ранкової зарядки зробили традиційні вправи для всього тіла, невелику пробіжку, поділилися гарним настроєм і посмішкою з сусідами та перехожими.

 

Долучайтеся і ви! Це класна можливість зарядитися здоров’ям на весь день! А коли ти бачиш, що користь не лише тобі, а й іншим – враження не передати!

Також все більше шириться практика по прибиранню території. На вихідних у Києві та Полтаві вже традиційно пройшли суботники. Кияни вирішили прибирати у дворі по вул. Фрунзе 127, а полтавці  — на вул. Уютна 17.

Але чомусь, працівники ЖКГ не зрозуміли добрих намірів громадян і сприйняли це як власне недопрацювання, двірники навіть позривали всі оголошення, що запрошували людей взяти участь у суботнику. Це дуже здивувало київських добровольців, однак, вони вирішили не конфліктувати. Натомість — прибирали у сквері біля Храму Святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, де працювали й минулого тижня.

Videonews EN

Це не все. Активно чергують загони дружинників у Києві: в Голосіївському районі, двічі на Оболоні. Безстрашні хлопці патрулюють вулиці Києва, щоб ми могли спокійно повертатися додому і не хвилюватися за своє життя.

Українці, громадяни, ви також можете долучитися до добровольчих ініціатив або стати ми можемо вам допомогти втілити ваш власний проект, потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки