fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
22-08-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Рада мудрих» критикує

Другий день Студреспубліки добіг кінця, стартували не лише суб-фести, семінари і тренінги, а й вибори губернаторів, почалася реєстрація партій.

Нагадаємо, що республіканців було поділено на чотири краї, які активно і безперервно працювали над розкриттям ідеології майбутнього.

О 2.00 закінчилася "Рада мудрих" — рада, на якій команда експертів на чолі з Лідером Студреспубліки і Керівником Гри Павлом Вікнянським вирішувала питання щодо реєстрації партій і відповідності поданих заявок вимогам держави Студреспубліка.

Уповноважений Радою Андрій Окара повідомив, що всім партіям у реєстрації відмовлено через невідповідність щодо змісту та оформлення поданих документів:

"Ми хочемо, щоб учасники не розслаблялися. Всі документи виявилися ненормативними і всі потребують доопрацювання. Тому ми даємо ще годину, щоб партії самовизначилися з ідеологією (конкретно — назвали її), цінностями, своєю візією майбутнього та позначили глобальну місію Студреспубліки. Нам потрібні максимально ідеологічно насичені тексти".

Олександр Бланк додав:" Зараз учасникам потрібно у найкоротші терміни доробити свої програмні документи. З цього моменту боротьба ідеологій переноситься в простір нашої країни і всім нам необхідно з’ясувати, яка ж із них нам насправді потрібна".

Михайло Мінаков додав, що у Грі виникло багато внутрішніх протиріч.

Вже через означену годину, о третій ночі були подані доопрацьовані документи, за результатами перевірки яких о 3.30 Рада мудрих постановила відмовити в реєстрації одній із партій, пропустити партію із назвою "Сталий розвиток" і трьом іншим претендентам — "Ідеї", "Політ" і "Волі народу" — було поставлено задачу до 9 ранку додатково внести правки до своїх програм.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дар'я Бурік